Szukaj

Daniel Martyniuk wrzucił niekorzystne zdjęcie żony z plaży: „Gdzie ja miałem oczy?”. Już bardziej nie mógł jej obrazić

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk na Instagramie udostępnił zdjęcie swojej byłej żony, Eweliny, które dość wymownie skomentował. Chociaż wpis usunął, screen krąży w sieci. Co napisał?

Daniel Martyniuk w poniedziałek znalazł się w sądzie w Białymstoku, gdzie spotkał się z Eweliną. Kobieta domagała się rozwiązania małżeństwa z winy męża. Wnioskowała alimenty na siebie i swoją córkę. Sędzia przychylił się do jej prośby. Zdecydował, że syn Zenka Martyniuka na rzecz córki będzie musiał przekazać 1,2 tysiąca złotych oraz 3 tysiące złotych dla byłej żony.

Wyrok nie spodobał się Danielowi. Gdy rozprawa dobiegła końca, Martyniuk w rozmowie z prasą zapowiedział podjęcie kolejnych kroków. Powiedział, że chociaż pragnie wspierać wychowywanie Laury, nie chce płacić alimentów Ewelinie. Planuje więc odwołać się od tej decyzji:

Odwołam się od tej decyzji. Córkę chcę utrzymywać, ale jej nie chcę pieniędzy dawać — mówił Daniel Martyniuk w rozmowie z Faktem.

Daniel Martyniuk opublikował zdjęcie Eweliny. Obrażający post w sieci

Chociaż Ewelina i jej rodzina wybrali strategię milczenia, Martyniuk nie zamierza siedzieć cicho. W rozmowie z dziennikarzami żalił się na sąd, który nie chciał powołać jego świadków. Wygląda na to, że to nie koniec publicznych wypowiedzi Daniela o sprawach związanych z byłą żoną.

Syn Zenka na Instastory dodał zdjęcie, na którym widać uśmiechniętą Ewelinę. Jest na plaży, ma na sobie strój kąpielowy. Daniel sytuację na zdjęciu postanowił opatrzyć krótkim komentarzem. Pod adresem byłej żony napisał kilka wstrętnych słów:

„Paris Hilton”, gdzie ja miałem oczy, hmm… I faktycznie coś z tymi końmi jest wspólnego…  „Uśmiech” — napisał Martyniuk.

Chociaż Martyniuk usunął wpis, screen wciąż krąży w sieci. Internauci nie mogą się nadziwić, że Daniel w taki sposób traktuje matkę swojego dziecka. Wydaje się, że granica żenady właśnie została przekroczona po raz kolejny.


Daniel Martyniuk obraża Ewelinę

Daniel Martyniuk obraża Ewelinę

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska w podróży poślubnej

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska w podróży poślubnej

Daniel Martyniuk odpowiada Rafałowi Collinsowi

Daniel Martyniuk odpowiada Rafałowi Collinsowi

Dodaj komentarz

 • Kosmetyczka pisze:

  Jestem kobieta, kosmetyczka i powiem, ze to jest ladna dziewczyna. Ma piekna cere, ladne oczy, ladna oprawe oczu i ladne usta, ladna figure. Zeby biale, ladny ksztalt, lekki zgryz do wyprostowania w kilka miesiecy (sama sobie korygowalam i co drugi Polak ma te drobne ulomnosci). Ladne wlosy, zadbane i kolor mi sie podoba. I to wszystko naturalne, na plazy. Bez porownania do ex tesciowej ze zniszczona cera, nadwaga, zniszczonymi wlosami i brzydkim nosem. Jej tesciowa, zrobiona nie wyglada nawet w 10% tak dobrze jak Ewelina nie zrobiona, naturalna, zlapana kamera na plazy.

 • Ted pisze:

  Trafione w samo sedno,
  Lepiej nie można było tego ująć 👍

 • Gośćgość 22222 pisze:

  kto chamem się urodził chamem umrze…do tego jeszcze za pieniądze rodziców stał się ćpunem i alkoholikem…bezstresowe wychowanie Daniusi jeszcze Jej wyjdzie bokiem…

 • Gość pisze:

  Co za koleś japierdole wstydu niema do roboty niech sie weźmie pajac!! A dziewczyna bardzo Ładna gdzie ona oczy miała? Koleś przestan pajacowac bo tylko wstyd rodzinie przynosisz.

 • Gość pisze:

  Beż komentarza

 • Gość pisze:

  Jego mamusia taka sama. Wychowała lewusa. Cała Rodzina Martyniuków inteligencją nie grzeszy. Powinni być cicho.

 • Gość pisze:

  Rydzyk by powiedział, żeby z szamba nie robić perfumerii, oni próbują…

 • Gość pisze:

  Kogo to obchodzi, to samo tyczy się wszystkich znanych osób. Niech mają swoje życie. Wyprzedzając komentarze fb zaproponował ten artykuł

 • Motyl pisze:

  Zwiąż się z Justyną Żyłą będzie idealnie

 • Motyl pisze:

  On pasuje do Justyny Żyły byłaby para idealna

 • Gosc pisze:

  Pewnie jestes brzydsza

 • Gosc pisze:

  Też jesteś burakiem jak tak piszesz