Szukaj

Daniel Martyniuk pójdzie do pracy. Raczej nie o takim zajęciu marzył syn Zenka

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk pójdzie do pracy, o czym informuje Super Express. Tabloid podaje, że syn Zenka spędzi tam wiele godzin. Czym będzie się zajmować?

Daniel Martyniuk trafił do więzienia. Areszt opuścił przed terminem dzięki kaucji, którą wpłacił jego ojciec, Zenek. Mężczyzna obiegał poprawę. Wybrał się z rodzicami do Białowieży, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Skupił się na fotografii, dzieląc się zdjęciami z internautami.

Chociaż wydawałoby się, że Daniel dotrzyma danego słowa, gdy wybrał się do Warszawy, opublikował filmik, w którym padają groźby. Kierował je m.in. do właścicieli sklepu, którego obsługa miała rzekomo potraktować go gazem pieprzowym. Jakiś czas później podzielił się wideo, nagranym nad polskim morzem. Z butelką piwa w ręku, skierował pozdrowienia do internautów:

Siema wszystkim teraz, nie chciałem wcześniej nagrywać.

Daniel Martyniuk idzie do pracy. Czym będzie się zajmować?

Jak donosi Super Express, czas wolny Daniela Martyniuka dobiega końca. Sąd nałożył na niego obowiązek prac społecznych, który jest karą za jazdę samochodem bez prawa jazdy. Jeśli nie uda się zamienić go na grzywnę, mężczyzna będzie musiał się dostosować i np. zamiatać ulice:

Czeka go wiele miesięcy odrabiania prac społecznych, ale przez koronawirusa jeszcze nie wiadomo, kiedy do nich przystąpi — mówi w dzienniku osoba pracująca w białostockim sądzie.

Martyniuk na razie odpoczywa. Lubi polskie morze, gdzie spędza sporo czasu. Chociaż syn Zenka jest na wolności od dawna, podobno nie spotkał się jeszcze z córką i ukochaną Eweliną. Pomimo tego, że Daniel nie może się dogadać z żoną, jego rodzice są nią zachwyceni:

Nawet Zenek i Danusia są bardziej za nią niż za Danielem, bo dobrze wiedzą, że niezłe z niego ziółko. Zenek nie ma jej za złe, że chce się rozwieść z jego synem. Nie obraziłby się również, gdyby ułożyła sobie życie z jakimś normalnym mężczyzną, który by ją kochał i szanował, a także zaakceptował Laurę – mówi przyjaciel rodziny w Super Expressie. 

Ewelina wniosła pozew o rozwód już kilka miesięcy temu. Epidemia koronawirusa w Polsce całą sprawę nieco zahamowała.


Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk imprezuje na plaży

Daniel Martyniuk imprezuje na plaży

Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×