Szukaj

Zenek Martyniuk pogrążył syna! Publicznie opowiedział o jego problemach z alkoholem

Daniel martyniuk alkohol

Daniel Martyniuk ma problemy z alkoholem od gimnazjum?

Daniel Martyniuk będzie wściekły na ojca. Zenek Martyniuk otwarcie opowiedział o problemach syna z alkoholem. Wyjawił kompromitującą historię z jego młodości na łamach książki. Jakiej? Co się stało?

Daniel Martyniuk nie ma ostatnio lekko. Według tabloidów przyłapano go z narkotykami – za co grożą mu 3 lata więzienia – a medialna wojna z Eweliną Martyniuk przybiera coraz gorszy obrót. Ciężarna żona syna Zenka Martyniuka trafiła do szpitala w skutek nerwów, o które przyprawił ją partner. Co zrobił? W social mediach oskarżył Ewelinę o nimfomanię i „łapanie go na dziecko”, co spotkało się z falą krytyki ze strony internautów i rodziców Eweliny. Jego ojciec również postanowił dorzucić trzy grosze.

Właśnie wyszło na jaw, że Martyniuk opowiedział o problemach syna z alkoholem. Według rewelacji gwiazdy disco-polo, Daniel pił już w gimnazjum:

Chodziłem z żoną na wywiadówki do Daniela. Jedną zapamiętałem szczególnie. Zwołano ją w trybie natychmiastowym. Była wielka afera, bo syn i jego koledzy w drugiej klasie gimnazjum dorwali się do alkoholu, a potem wyskakiwali przez okno na parterze i uciekli z zajęć. Niech każdy uczy się na swoich błędach. Jestem łagodny wobec Daniela. Mnie wychowano bezstresowo, ojciec w życiu nie podniósł na mnie ręki, więc w moim życiu także nie stosuję przemocy. Czasem dostawało mi się słownie od żony, że powinienem być bardziej stanowczy i wymagający wobec syna. Może to niedobrze, ale rozpieszczałem syna. Zawsze miał wszystkie najmodniejsze zabawki i gadżety – przyznaje muzyk w książce Życie to są chwile

Syn raczej nie będzie zadowolony. Myślicie, że to też skomentuje w social mediach?

Syn Zenka Martyniuka i jego żona sprytnie oszukali media i swoich fanów! Wymyślili piękne love story. A jak było naprawdę?

Ciężarna żona Daniela Martyniuka trafiła do szpitala! Jej rodzice wydali ostre oświadczenie!

Rozbawiony syn Zenka Martyniuka jest dumny z ostatniej kompromitującej afery! Daniel Martyniuk chwali się wzrostem swojej popularności w sieci!


Daniel Martyniuk zdradza jak poznał swoją żonę

Daniel Martyniuk zdradza jak poznał swoją żonę

Daniel Martyniuk zdradza jak poznał swoją żonę

Daniel Martyniuk zdradza jak poznał swoją żonę

Daniel Martyniuk zdradza jak poznał swoją żonę

Daniel Martyniuk zdradza jak poznał swoją żonę

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Rozpuszczony od zawsze gówniarz.

 • Anonim pisze:

  Każdy dom ma swój złom, a wy robicie z tego wielkie show. Daniel nie jest jedyny, takich przypadków w Polsce jest masa i zamiast w kółko pisać to samo weźcie się za robote.

 • Gość pisze:

  Daniel posłuchaj rodziców weźmie się za leczenie. Nie wypisuj głupoty. Bo za jakiś czas będziesz żałował.

 • Gość pisze:

  Współczuję Zenkowi… Każda rodzina ma swoje problemy, ale problemy jego rodziny zna cała Polska . Ten ślub i huczne wesele były nie potrzebne.

 • Gość Iza pisze:

  Ludzie , nie znudziło was to już,tak wałkować w koło to samo ????

 • Witam. Ludzie dajcie spokój tej rodzinie. Brudy pierze się w domu. a nie wywleka na światło dzienne. Młodzi będą mieli, dzieciątko więc zakopcie topór wojenny. Życzę wam byście się pogodził. Ewelinko życzę Ci dużo zdrowka, szczęśliwego rozwiązania. A Daniel niech się opamieta co wyprawia. Pozdrawiam cieplutko. Izabbela

 • Gość pisze:

  Ja syna brałem do remontów, gdy miał 16 lat,zarobił sobie to i dolozylem mu trochę kasy,zrobił prawko,kupił auto!!Dziś ma 30 lat i wiele potrafi,dumny jestem!!!Rozmawiamy jak prawdziwi fachowcy,ale samo to nie przyszło! !!

 • Gość pisze:

  Za dobrze mają takie dzieci,a to się później mści w życiu! !!!!Dyscyplina i praca!!!!!

 • Gość pisze:

  Myślę, że wy redaktorzyny macie coś z głową ciągle o tym pisząc. Dajcie ludziom spokój, każdy ma swoje problemy i niech się nimi zajmie.

 • Gość pisze:

  Dajcie im święty spokoj

 • Gośćjak pisze:

  Ciekawe ile czasu ojcowie spędzają ze swoimi synami w wieku 4, 5 6, 7…..14 lat?? czy zabierają ich na wyprawy , na ryby, bawią się z nimi, rozmawiają i słuchają? A potem jednemu pada na mózg bo nie miał wzorca męskiego, innemu nie, bo ludzie są różni.

 • Kobieta pisze:

  Dziewczyny omijajcie typa szerokim łukiem! To jest facet? To troki od kaleson nie facet. Jaki to on biedny i pokrzywdzony. Myślisz chloptasiu że poniżaniem matki swojego dziecka coś osiągniesz?

 • Gość pisze:

  Zdaje się, że Zenek weźmie się teraz za syna.Albo zacznie się leczyć,albo go odetnie od finansów.Tak naprawdę to czy on gdzieś pracuję,czy bierze kaskę od rodziców?

 • GośćPIKO pisze:

  NIECH TATUS Z MAMUSIA PRZESTANA CHULIGANA FINASOWAC I NIECH SIE BIERZE NIEROB ZA ROBOTE, A NIE ZEROWAC NA RODZICACH

 • GośćIza pisze:

  Macie teraz temat oj Ale się podzilo

 • Gość pisze:

  Tata kase ma to synowi da a syn h..a gra

 • Gość pisze:

  Gimnazja, to była wylęgarnia…patoli. Szybki ogólniak, a potem wszyscy na studia. Na koniec frustracje nałogi. Moje dzieci szczęśliwie się nie stoczyły. Obserwowaliśmy, byliśmy blisko, Wspieraliśmy. Córka i syn przyznali w szczerej rozmowie ( po latach), że to był najgorszy okres w ich życiu.

 • Gość pisze:

  Robcie panowie testy DNA to bedziecie miec pewność, ze wasze

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×