Daniel Martyniuk wyprowadza się z Polski. Jeszcze nie wyleciał, a już mówi się o wielkich problemach. Co tym razem?

Zenek Martyniuk i Daniel Martyniuk

Zenek Martyniuk i Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk ostatnio nie ma najlepszej passy. Syn Zenka usłyszał niekorzystny dla siebie wyrok sądu i zapowiedział wyprowadzkę za granicę. Znajomy rodziny jest pewny, że młody mężczyzna znowu będzie miał poważne problemy. 

Zenek Martyniuk już dawno został okrzyknięty przez fanów królem muzyki disco-polo. Od kilku dekad tworzy on przeboje, przy których bawi się spora część Polaków. Poza sceniczną karierą jest on szczęśliwym mężem Danuty i ojcem Daniela. Niestety syn przysparza mu wielu zmartwień. Młody mężczyzna ma już za sobą kilka poważnych wybryków i zatargów z prawem. Wydawało się, że gdy wziął ślub i został ojcem, to nieco się uspokoi. Niestety jego małżeństwo zakończyło się rozwodem.

W ostatnim czasie w jego życiu zaszła jednak przemiana. Przestał on prowokować kolejne skandale i znalazł pracę na statku. Ojciec Daniela bardzo pochlebnie wypowiadał się na temat zachowania syna. Niestety kilka dni temu usłyszał on kolejny wyrok za wielokrotne łamanie zakazu prowadzenia samochodu.

[…]Kara musi być na tyle dotkliwa, na tyle przez pana odczuwalna, żeby pan przeprowadził proces myślowy i stwierdził, że dolegliwość i nieuchronność tejże kary musi spowodować to, że pan zmieni swoje postępowanie […]. Nie, ten wyrok nie jest dla pana krzywdzący.

Daniel Martyniuk za granicą będzie miał kolejne problemy?

Daniel po tym, jak usłyszał niekorzystny dla siebie wyrok sądu, nie mógł powstrzymać emocji. Chociaż na sali rozpraw miał kamienna twarz, to nerwy puściły mu później. Na Instagramie zamieścił wpis, w którym obraził sędzię.

Z pozdrowieniami dla tych co myślą ze sterują prawem a tak na prawdę są niczym i brakuje im w życiu chłopa wydajac niesprawiedliwy wyrok który prawdopodobnie zostal wydany przez czysta niechęć do drugiego człowieka i zazdrość chęci posiadania. 6 lat to cię twój chłop robił i nie zrobił gdyż stwierdził ze takie barachło nie ma uczuć i nawet nie ma co kontynuować. Won pedałówo co się masz za Boga. Pilnuj swojego życia a nie oceniasz innych chamie – napisał.

Tuż po wyjściu z sali rozpraw stwierdził, że nie zamierza dłużej żyć w Polsce i prawdopodobnie na stałe zamieszka za granicą.

Prawdopodobnie zmienię miejsce zamieszkania na inny kraj – powiedział.

W rozmowie z Super Expressem do zapowiedzi młodego Martyniuka o wyprowadzce odniósł się znajomy rodziny. Twierdzi on, że charakter Daniela może znowu sprawić, że wpadnie on w tarapaty. Niestety gdyby zamieszkał za granicą, byłby całkowicie sam, bez pomocy najbliższych.

Niestety Daniel ma bardzo chwiejny i słaby charakter. Próbował się zmienić, bo liczył, że oddadzą mu prawko. Tak się nie stało. Obawiam się, że smutki znów zacznie topić w alkoholu i narobi sobie problemów. Dla niego ten wyrok oznacza, że nie warto było się starać. Najgorsze, że jak narobi sobie problemów za granicą, to nikt mu nie pomoże – zdradza znajomy rodziny.

Myślicie, że Daniel zdecyduje się na wyprowadzkę?


Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk w nowej pracy

Daniel Martyniuk w nowej pracy

Daniel Martyniuk ma nową pracę

Daniel Martyniuk ma nową pracę

Komentarze

  • GośćIRENA pisze:

    powinnen wyjechać i tam zostać a nie podrywa autoryter ocu za dobrze ma to niech posmakuje biedy ojcieć powinnien zostawić go niech nauczy sie życia sam jak nie potrawi docenić tego co ma POZDBYĆ SIE TAKI TO NIE ZASŁUGUJE NA POMOĆ OJCIEĆ JEST WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM KOCHAM JEGO PIOSENKI I JESTEM JEGO FANKO POZDRAWIAM SERDECZNIE JEST NAPRAWDĘ KRULEM JEO GŁOŚ TO MAM ĆIARY IRENA

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×