Szukaj

Daniel Martyniuk zabrał się za rodziców Eweliny. Ręce opadają po tym, co napisał

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk po rozwodzie z Eweliną stał się jeszcze bardziej aktywny w social mediach. Na bieżąco publikuje posty, w których niepochlebnie wypowiada się o byłej żonie. Tym razem nie oszczędził także jej rodziców. Co napisał?

Daniel Martyniuk przez kilka ostatnich miesięcy zdecydowanie nie daje o sobie zapomnieć. W kolorowej prasie regularnie pojawiają się kolejne doniesienia o jego licznych wybrykach. W tym roku zdążył już kilkukrotnie wejść w konflikt z prawem, a także spędzić kilka tygodni w areszcie. Od pewnego czasu wszyscy bacznie obserwują także jego social media, które młody skandalista wykorzystuje do załatwiania swoich prywatnych porachunków.

Ostatnio Instagram służy mu do załatwiania rodzinnych nieporozumień. Syn króla disco-polo jest świeżo po rozwodzie i to właśnie w internecie postanowił wylewać swoje żale. Po sprawie rozwodowej, na której sąd orzekł nie tylko zakończenie małżeństwa, ale także alimenty na rzecz córki oraz jego byłej żony Eweliny na koncie Daniela pojawiło się mnóstwo wpisów, w których podejmuje ten temat. Mężczyzna po wyjściu  z sali sądowej bardzo chętnie rozmawiał również z dziennikarzami i zdradzał szczegóły rozpadu swojego małżeństwa. W jednej ze swoich wypowiedzi podkreślił, że nie ma zamiaru płacić swojej żonie aż tak wysokich alimentów.

Skończyła się moja gehenna. Nareszcie mam już to za sobą. Nie uważam, że przegrałem, bo to nie są duże pieniądze. Chyba się będę odwoływał, bo nie chcę jej dawać żadnych pieniędzy. Czuję się oszukany i złapany na dziecko przez tę cwaną dziewczynę – mówił Daniel.

Podobnego zdania co syn, jest również jego matka Danuta, która po sfinalizowaniu rozwodu nie zostawiła na Ewelinie suchej nitki.

I co, ona znajdzie sobie faceta i my jej faceta będziemy utrzymywać? Bez przesady.

Daniel Martyniuk o rodzicach byłej żony

Syn Zenka Martyniuka przyzwyczaił nas już do tego, że każdy, kto zajdzie mu za skórę, może liczyć na to, że prędzej czy później znajdzie się w social mediach. Przez kilka ostatnich dni Daniel regularnie publikuje posty związane z rozwodem. Nie oszczędził swojej żony, ale nie ma też zamiaru zapomnieć o swoich byłych teściach.

Tuż po rozwodzie rodzice Eweliny zostali wyróżnieni odznaką „Zasłużony dla Rolnictwa”. Okazuje się, że pomimo tego co wcześniej mówił młody Martyniuk, rodzina Golczyńskich jest bardzo dobrze sytuowana. Informacje o ich osiągnięciach opublikowano na portalu i.Turek.net.

Państwo Golczyńscy specjalizują się w produkcji gęsi i indyków przeznaczonych na tucz mięsny. Gospodarują na 390 ha ziemi, przy czym 30ha to własność natomiast 360 ha to dzierżawa z KOWR-u. Swoją przygodę z rolnictwem zaczynali 21 lat temu, niemalże od zera — informuje strona internetowa.

Po tej publikacji natychmiast zaczęły pojawiać się wpisy mówiące o wysokości majątku rodziców Eweliny. Daniel zareagował na swoim Instastory na te artykuły nazywając byłych teściów „milionerami”. Odniósł się tym samym do tytułu jednego z postów, który pokazał na screenie.

Widać, że syn Zenka na bieżąco śledzi doniesienia prasowe na swój temat. Można wnioskować, że historia rozwodu Eweliny i Daniela jeszcze długo będzie gościła na łamach kolorowej prasy.


Daniel Martyniuk o teściach

Daniel Martyniuk o teściach

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska z córką

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska z córką

Daniel Martyniuk w Wielkanoc ochrzcił swoją córeczkę!

Daniel Martyniuk w Wielkanoc ochrzcił swoją córeczkę!

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×