Zenek Martyniuk jest zdruzgotany! Król disco-polo tak bardzo chciał pomóc Danielowi, ale został odtrącony przez syna!

Zenek Martyniuk, Daniel Martyniuk

Zenek Martyniuk, Daniel Martyniuk

Zenek Martyniuk chciał pomóc Danielowi w jego problemach

Zenek Martyniuk przy okazji swojej wizyty w Warszawie próbował spotkać się ze swoim synem Danielem, który wyprowadził się z Podlasia. Niestety gwiazdor wrócił do domu z rozdartym sercem ojca. Co się stało?

Wiadomo od dawna, że 49-letni Zenek Martyniuk jest niekwestionowanym królem disco-polo. Piosenkarz ma miliony wiernych fanów, nieustannie jest gwiazdą największych festiwali, jak również drogocenną twarzą TVP. Niestety życie rodzinne Zenka nie układa się tak perliście jak zawodowe. Wszystko za sprawą jego niefrasobliwego syna Daniela, który już od dłuższego czasu sprawia Zenkowi ogromne problemy.

Nadzieją wielką na ustatkowanie się Daniela Martyniuk był jego wystawny ślub z atrakcyjną młodą Eweliną. Zenek zrobił wszystko, aby jego syn na własnym weselu czuł się jak młody książę. Szybko po ślubie okazało się, że król disco-polo zostanie dziadkiem, bowiem małżonka Daniela spodziewa się dziecka. Zatem wydawało się, że w rodzinie Zenka Martyniuka zaświeciło słońce i nastąpiła cudowna sielanka. Niestety, jak wiadomo podczas świąt Bożego Narodzenia Daniel Martyniuk uczestniczył w rzekomej awanturze z żoną. Na skutek tych rodzinnych zawirowań młody przyszły tata wyprowadził się z Podlasia.

Daniel jest obecnie gwiazdą internetu, regularnie karmi fanów sensacjami na temat Eweliny i jego małżeństwa. Jego wpisy są wręcz szokujące:

Czego to człowiek nie wymyśli dla pieniędzy. Jest tak Ewelina nosiła plastry antykoncepcyjne przestała je nosić i zaszła w ciążę. I w tym momencie nasz związek przestał istnieć, było to już 7 miesięcy temu została zmuszona do ślubu przez matkę i babcię, bo co ludzie powiedzą na wsi w Russocicach panna z dzieckiem na ślubie od jej matki usłyszałem ze mnie zniszczy co teraz skrupulatnie robią pierwszy raz u nich w domu a teraz, gdy przestałem tam jeździć, wysłali Ewelinę do Białegostoku, żeby podlać oliwy do ognia – brzmi jeden z jego wpisów

Daniel nagrywa także filmiki na których przekazuje równie ciekawe wieści:

Chciałbym kiedyś w przyszłości poznać osobę, która mnie naprawdę pokocha, a nie moje pieniądze – wyjawił

Oprócz działalności internetowej, syn Zenka mieszka obecnie w Warszawie, z dala od ciężarnej żony i kochających rodziców. Fakt informuje, że Zenek przy okazji swojej ostatniej wizyty w stolicy postanowił spotkać się z synem:

Zenek jest przerażony. Chciał w końcu wytłumaczyć synowi, że musi się opamiętać i wrócić do ciężarnej żony. Niestety Daniel odprawił ojca z kwitkiem. Unika go, bo twierdzi, że ten go nie rozumie – czytamy w Fakcie

Zenek miał złamane serce, Fakt opisał co działo się z muzykiem po nieudanym spotkaniu z synem:

Mimo że dochodziła północ, wsiadł w auto i rozpoczął smutny i samotny powrót do Białegostoku. Głód, zmęczenie i rezygnacja szybko jednak dały mu się we znaki. Aż żal było na niego patrzeć, gdy zatrzymał się na stacji benzynowej, by posilić się nędznym hot dogiem.

Zenon i Danuta Martyniukowie otoczyli opieką żonę syna. Mimo całej nieprzyjemnej otoczki bardzo cieszą się, że zostaną dziadkami. Ewelina była ostatnio na badaniach i nie posiadali się z radości, gdy usłyszeli, że ciąża przebiega prawidłowo. Wiedzą już też, że w kwietniu urodzi się im wnuczka –  czytamy w Fakcie

W tym temacie głos zabrał zdruzgotany Zenek, który nadal ma nadzieję, na powrót syna marnotrawnego:

Robimy jednak wszystko, by syn do nas wrócił.

 Szkoda wam króla disco-polo?

Daniel Martyniuk opublikował intymne wiadomości z Eweliną! Chciał ją upokorzyć?

Zenek Martyniuk tylko dla nas skomentował wybryki swojego syna! Daniel zapadnie się pod ziemię, jak to usłyszy [WIDEO]


Zenek Martyniuk - premiera filmu Kogel Mogel 3

Zenek Martyniuk - premiera filmu Kogel Mogel 3

Zenek Martyniuk - Sylwester 2018 TVP 2, Zakopane

Zenek Martyniuk - Sylwester 2018 TVP 2, Zakopane

Zenek Martyniuk na koncercie

Zenek Martyniuk na koncercie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×