Szukaj

Daniel Martyniuk nie odpuszcza Kamilowi Bednarkowi. Oj, chyba ktoś mu nadepnął na odcisk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk wypowiedział się na temat nagrania skierowanego do Kamila Bednarka. Dlaczego wrzucił je do sieci? Co nim kierowało?

Daniel Martyniuk trafił do więzienia, z którego wyszedł przed terminem dzięki kaucji wpłaconej przez jego ojca. Jak informował Fakt, gdy stanął przed sądem, wyraził skruchę. Zaproponował, żeby oprócz kary w zawieszeniu i prac społecznych w wyroku znalazł się także zapis powstrzymania się od używania substancji odurzających:

Chciałem wszystkich przeprosić za swoje zachowanie i zobowiązać się do nieużywania narkotyków, nawet jeśli byłaby to marihuana. Bardzo żałuję i chcę mieć jak najszybciej wszystko zakończone – mówił Daniel.

Sporym zaskoczeniem było więc nagranie, które pojawiło się na jego Instagramie we wtorkowy poranek. Syn króla disco polo wykonał piosenkę Boba Marleya — Get Up Stand Up. Gdy jego występ dobiegł końca, zwrócił się do Kamila Bednarka. Powiedział, że specjalnie wywołuje go do odpowiedzi:

Przepraszam za jakość, ale to jest nagrywane tylko i wyłącznie kamerą z Instagrama i na żywo. Ogólnie powiem wam tak, że nagrałem to specjalnie za to, że jak włączam za każdym razem TVN i widzę Bednarka reklamę, który nie wie, czy jest w ogólne rastamanem, czy on już chyba sam nie wie, kim on jest. Dla mnie on jest nikim, dla mnie przez takich ludzi jak on Bob Marley przewraca się w grobie. Serio mówię.

Daniel Martyniuk komentuje nagranie do Kamila Bednarka

Daniel na temat swojego nagrania wypowiedział się w rozmowie z Plejadą. Powiedział, że nie przepada za muzyką Bednarka. Jako słuchacz ma prawo ją oceniać:

Uważam jego muzykę za mierną. Każdy artysta chyba, skoro coś nagrywa, to się liczy z tym, że się go ocenia.

Czy argumenty Martyniuka dotrą do internautów? Czas pokaże. Pewne jest, że do wideo odniósł się także menadżer Kamila. Jego wypowiedź możecie znaleźć tutaj.


Daniel Martyniuk atakuje Kamila Bednarka. Co mu zarzuca?

Daniel Martyniuk atakuje Kamila Bednarka. Co mu zarzuca?

Daniel Martyniuk atakuje Kamila Bednarka

Daniel Martyniuk atakuje Kamila Bednarka

Daniel Martyniuk atakuje Kamila Bednarka. Co mu zarzuca?

Daniel Martyniuk atakuje Kamila Bednarka. Co mu zarzuca?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×