Szukaj

Daniel Martyniuk zabrał głos po serii skandali. Nie na takie słowa liczyli fani Zenka

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk niedawno został wyrzucony z jednego z warszawskich lokali, później ze sklepu z markową odzieżą. Po powrocie do domu na swoim Instagramie za całe zdarzenie zaczął odgrażać się niejakiemu Pawełkowi. Jak komentuje kolejny skandal ?

Daniel Martyniuk miał zerwać ze swoim wizerunkiem skandalisty. Po ostatnim aresztowaniu, do którego doszło tuż przed Wielkanocą, syn króla disco-polo miał przejść duchową przemianę. Po wyjściu z aresztu młody Martyniuk wyjechał wraz z rodzicami do Białowieży, gdzie planował się wyciszyć. Podobno obiecał Martyniukom poprawę:

Obiecał im poprawę – zdradził bliski znajomy rodziny Faktowi.  – Spędzają razem mnóstwo czasu. Rozmawiają, spacerują. Ostatnio byli w Białowieży.

Zapowiedzią jego przemiany miało być także nagrane przez mężczyznę #hot16challenge2, które zadedykował swojej żonie i córce, a jak wiadomo z doniesień prasy, relacje tych dwojga w ostatnim czasie pozostawiały wiele do życzenia.

Daniel Martyniuk komentuje ostatni skandal

W swoich postanowieniach młody Martyniuk nie wytrwał jednak zbyt długo. Kilka dni temu mężczyzna podczas pobytu w Warszawie wywołał kolejny skandal, za który ponownie może trafić za kratki. W miniony weekend na swoim Instagramie umieścił kilka krótkich filmików, na których wyzywał właściciela jednego z warszawskich sklepów odzieżowych i tamtejszej knajpy. Po adresem Pawełka z ust młodego skandalisty padły liczne groźby. Martyniuk nie przebierał w słowach.

Przedstawiciele jednej z firm postanowili zareagować, wydając oficjalne oświadczenie. Na fan page’u sklepu na Facebooku dyrekcja sklepu odcięła się od wszelkich powiązań z Danielem i zapowiedziała wejście na drogą prawną.

W związku ze zdarzeniem, które miało miejsce 29.05.2020, jesteśmy zmuszeni wydać oświadczenie przed uruchomieniem czynności prawnych. Nigdy nie mieliśmy kontaktu z Panem Danielem M. oraz nie znamy go osobiście. Ze względu na fałszywe i bezpodstawne oskarżenia, które zostały skierowane w naszą stronę, chcemy poinformować, że żaden z naszych pracowników nie brał udziału w zajściu, jak również nie uczestniczył w wydarzeniu, na którym pojawił się Pan Daniel. Jednocześnie czujemy się w obowiązku poinformować, że jesteśmy przeciw szerzeniu mowy nienawiści oraz wszelkich objawów agresji w tej czy innej formie. Sprawa zostanie skierowana na drogę sądową – czytamy w oświadczeniu sklepu.

Opublikowany przez Grail Point Sobota, 30 maja 2020

Portal Plejada poprosił Daniela Martyniuka o komentarz w tej sprawie. Mężczyzna jednak nie był skory do wyjaśnienia całego zajścia i unikał odpowiedzi.

Na chwilę obecną nie chcę komentować tego tematu – powiedział młody Martyniuk w komentarzu dla Plejady.

Portal postanowił zapytać jeszcze, czy mężczyzna ma już przygotowaną ewentualną linię obrony i czy współpracuje ze swoimi prawnikami w tej sprawie.

Wszystko wyjdzie w czasie. Na razie nie chcę się wypowiadać – skomentował syn Zenka Martyniuka.

Niestety sprawa wydaje się być bardzo poważna, a nad mężczyzną przez jego lekkomyślne zachowanie znowu pojawiły się czarne chmury i widmo krat.


Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Daniel Martyniuk - groźby na InstagramieDaniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×