Do sieci trafiły zdjęcia z willi Martyniuka! Syn króla disco polo uwił sobie luksusowe gniazdko!

Daniel Martyniuk dom

Daniel Martyniuk dom

Jak mieszka Daniel Martyniuk?

Zdjęcia z pokoju Daniela Martyniuka trafiły do internetu. W jakich warunkach żyje syn Zenona, gwiazdy disco-polo? Jak mieszka 29-latek, który rzekomo nie wpuścił do domu swojej żony? Zobacz galerię.

Polski król disco polo, Zenek Martyniuk, przeżywa ostatnio ogromne rozterki. Wszystko za sprawą jego syna Daniela, który niedawno ożenił się z młodą atrakcyjną koleżanką Eweliną. Jak się okazało, syn artysty ponownie ma ogromne problemy z prawem. Tym razem Daniel został zatrzymany przez policję po domowej awanturze w jego nowym mieszkaniu w Wasilkowie.

O awanturze w mieszkaniu Daniela M. i jego żony na nowym osiedlu w Wasilkowie poinformował nas Internauta. Opowiedział, że pijany 28-latek nie chciał wpuścić do mieszkania swojej żony. Na tym etapie nie możemy potwierdzić nazwiska, tylko inicjał, Daniel M., bo osoba jest podejrzana i obowiązuje nas prawo – poinformowała Prokuratura Rejonowa w Białymstoku.

Dodatkową atrakcją jest fakt, że syn Zenka wkleił ciekawy post, w którym wyparł się awantury jak również wyznał, że do ślubu z Eweliną został zmuszony przez jej rodziców. Wiadomo również, że Daniel niedawno wyprowadził się od swoich rodziców, jednak czasami pojawiał się w swoim ślicznym pokoju:

Daniel już nie mieszka z nami. Ale jak od czasu do czasu przyjeżdża, to w tym pokoiku spędza czas – mówił Zenek w śniadaniówce.

Zdjęcia pokoju Daniela trafiły ostatnio do sieci. Wiadomo więc w jakich warunkach pomieszkiwał syn Zenka w jego posiadłości w Grabówce niedaleko Białegostoku. Dom rodzinny Daniela ma 230 metrów kwadratowych, a na piętrze domu znajduje się piękny pokój mężczyzny z ogromnym łożem, romantycznym akwarium, ledowo podświetlanymi ścianami oraz dużym telewizorem.

Zobaczcie zdjęcia.

Tabloidy nie mają żadnej litości dla Daniela M.! Właśnie ujawniono kolejne sensacyjne fakty

Przerażające oświadczenie! Daniel Martyniuk brutalnie zaatakował ciężarną żonę na Facebooku! Naubliżał jej w paskudny sposób

Piękna żona Daniela Martyniuka wreszcie pokazała swój ciążowy brzuch! Jest już bardzo duży!

Syn Zenka Martyniuka w luksusowej podróży poślubnej! Pokazał bardzo intymne zdjęcie ze swoją piękną żoną


Pokój Daniela Martyniuka w rodzinnym domu

Pokój Daniela Martyniuka w rodzinnym domu

Pokój Daniela Martyniuka w rodzinnym domu

Pokój Daniela Martyniuka w rodzinnym domu

Pokój Daniela Martyniuka w rodzinnym domu

Pokój Daniela Martyniuka w rodzinnym domu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×