Szukaj

Daniel Martyniuk z dziewczyną w weekend odpięli wrotki. Najpierw roznegliżowane foto, a potem TO. Działo się!

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk pochwalił się w social mediach najnowszym zdjęciem nowej ukochanej. Kobieta nie ma na nim zbyt wiele do ukrycia. Syn Zenka znowu szokuje. 

Daniel Martyniuk cały czas nie daje o sobie zapomnieć. Czas kwarantanny w kolorowej prasie upłynął pod znakiem wielu newsów z jego udziałem. Syn króla disco polo najpierw wdał się w konflikt z prawem i trafił do aresztu, by później za pomocą social mediów prowokować kolejne skandale ze swoim udziałem. W swoich wypowiedziach prowokował jednego z braci Collins, czy cały czas komentował swój konflikt z byłą już żoną Eweliną.

Młody Martyniuk od kilku tygodni jest już po rozwodzie. Jego rozstanie z żoną budziło ogromne zainteresowanie prasy głównie ze względu na to, że zarówno on sam jak i jego matka nie szczędzili przed dziennikarzami żadnych szczegółów. Danuta i jej syn nie pozostawili suchej nitki na Ewelinie i jej rodzinie i to ich oskarżali o rozpad małżeństwa. Ich wielki sprzeciw budziły także alimenty, które sąd nakazał płacić zarówno na córkę Daniela – Laurę, ale także jej mamę. Jak wiemy z kolorowej prasy, Daniel zaledwie kilka dni po rozwodzie zaczął układać swoje życie uczuciowe na nowo.

Daniel Martyniuk zaczął weekend z przytupem

Social media służą Danielowi głównie do szokowania opinii publicznej. Tuż przed jego rozwodem z Eweliną nie oszczędził nawet swojej byłej dziewczyny Faustyny, pod której adresem skierował kilka bardzo przykrych słów. Wiemy jednak, że była ukochana, zbyt długo się na niego nie gniewała i postanowiła dać mu kolejną szansę.

Przypomnijmy, że zanim Daniel związał się z Eweliną, jego dziewczyną była właśnie młoda prawniczka. Z Instagrama wiadomo, że miłość tych dwojga kwitnie. Młody Martyniuk dodał na swoje Instastory kadry, na których widzimy jego roznegliżowaną partnerkę. Zamieścił też dużo mówiący opis.

Ostra niczym diabelskie Maserati.

Widać, że stara miłość nie rdzewieje, a między synem Zenka i Faustyną znowu wybuchło gorące uczucie, a cały wieczór zakończył się chyba ciekawie. Martyniuk po południu udostępnił kolejny post. Tym razem pokazał mnóstwo petów i rozbity kieliszek.

Nieznane domy ze szkła rozbite na strzępy cywilizacji, owiane tajemnicą „lukreuzacji” miłego – napisał syn Zenka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Nieznane domy ze szkła rozbite na strzępy cywilizacji, owiane tajemnicą „lukreuzacji” miłego 😉

Post udostępniony przez Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89)

Daniel pomimo dobrej zabawy ubolewa nad tym, ze nie może utulić do snu swojej córeczki Laury. Na swoim instastories zwrócił się do córki i ponownie uderzył w byłą żonę.

Dostałem telefon, że Laurelia nie może zasnąć hmm…. Smutek mnie ogarnia, iż nie mogę utulić własnego dziecka. Co jest spowodowane przez czystą nikczemność, oraz nienawiść.

Wszystko wskazuje na to, że zaczął weekend z przytupem. Czekamy na rozwój sytuacji.


Daniel Martyniuk zdjęcie Faustyny

Daniel Martyniuk zdjęcie Faustyny

Daniel Martyniuk o Faustynie

Daniel Martyniuk o Faustynie

Weekend u Daniela Martyniuka

Weekend u Daniela Martyniuka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×