Zenek i Danusia są w euforii. Ich syn z ukochaną zaskoczyli wszystkich. Już niedługo rodzina Martyniuków się powiększy

Zenek Martyniuk Daniel Martyniuk

Zenek Martyniuk Daniel Martyniuk

Zenek Martyniuk i jego żona Danusia od jakiegoś czasu mogą odetchnąć z ulgą. Ich jedyny syn w końcu odnalazł życiowy balans. Wszystko wskazuje na to, że muzyka i jego żonę już niebawem czeka ślub Daniela z Faustyną. 

Zenek Martyniuk osiągnął sukces, o jakim wielu artystów może jedynie pomarzyć. Udało mu się wprowadzić muzykę disco-polo na salony, a jego utwory stały się hitami. Muzyk ma na swoim koncie liczne sukcesy zawodowe, ale jego życie prywatne długo przyprawiało go o zmartwienia. Wszystko za sprawą jedynego syna. Daniel miał bowiem wyjątkową umiejętność ściągania na siebie kłopotów. Młody Martyniuk kilka razy wdał się w konflikt z prawem, a o jego ekscesach aż huczało w tabloidach.

Szerokim echem w kolorowej prasie niósł się też rozwód mężczyzny z Eweliną, z którą doczekał się córki. Najpierw odbyło się huczne wesele, ale zanim minęły dwa lata od ceremonii, ich związek formalnie dobiegł końca. Jeszcze przez jakiś czas jedyny syn Zenka i Danuty Martyniuków ściągał na siebie ogrom uwagi za sprawą kolejnych wybryków, ale w ostatnich miesiącach zdecydowanie się uspokoił.

Zenek Martyniuk szykuje się na ślub syna

Syn Zenka kilka miesięcy temu zmienił swoje życie o 180 stopni. W końcu znalazł wymarzoną pracę na statku, a także po raz kolejny wszedł w związek z Faustyną, z którą spotykał się jeszcze przed ślubem z Eweliną. Uczucie byłych partnerów odżyło na nowo do tego stopnia, że planują wspólną przyszłość. Daniel zdecydował się na poważną deklarację i latem oświadczył się młodej farmaceutce.

Gdy te wieści obiegły media, Zenek w jednym z wywiadów otwarcie powiedział, że nie ma zamiaru sponsorować kolejnego wesela syna. Zdaje się jednak, że rodzice Daniela przekonali się w końcu do Faustyny i doceniają to, jak dobry wpływ ma na ich jedynaka:

Danka i Zenek kiedyś nie przepadali za Faustyną, która podobnie jak ich syn prowadziła dość rozrywkowe życie. Ona też się jednak zmieniła. Spoważniała i ustatkowała się. Jak zobaczyli, że ma pozytywny wpływ na Daniela i zrozumieli, że kocha ich syna, to zaczęli się do niej przekonywać – zdradza Super Expressowi osoba z otoczenia rodziny.

Okazuje się, że Danusia nie może się nadziwić przemianie, jaką u boku narzeczonej przeszedł jej syn. Cieszy się również, że rodzina jego ukochanej traktuje go bardzo wyjątkowo.

Danusia nie może wyjść z podziwu, że jej syn przy tej dziewczynie odnalazł sens życia. O Faustynie wypowiada się w samych superlatywach. Bardzo by chciała, żeby zawsze między nimi było tak pięknie jak teraz. Tym bardziej że Daniel w rodzinie ukochanej czuje się jak we własnej. Jest tam bardzo lubiany – dodał informator tabloidu.

Tabloid spekuluje, że może w 2023 roku para zdecyduje się na ślub, a tym samym klan Matyniuków oficjalnie powiększy się o Faustynę. Wszystko wskazuje na to, że ich relacja weszła w bardzo poważny etap, a rodziny zakochanych się polubiły. Dowodem może być fakt, że Daniel zabrał narzeczoną i przyszłych teściów na jeden z koncertów ojca.


Daniel Martyniuk i Faustyna

Daniel Martyniuk i Faustyna

Daniel Martyniuk i Faustyna

Daniel Martyniuk i Faustyna

Daniel Martyniuk z dziewczyną Faustyną

Daniel Martyniuk z dziewczyną Faustyną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×