Szukaj

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska już wiedzą gdzie wyjadą w podróż poślubną! Będzie droższa niż wesele?!

Ewelina Martyniuk w szpitalu

Daniel Martyniuk zabiera żonę w podróż poślubną

Chociaż w tym roku wiele osób ze świata show-biznesu postanowiło wziąć ślub w tajemnicy, a daty strzegli jak największego sekretu, ta para zdecydowanie była inna. O tym, że Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska staną na ślubnym kobiercu na początku października, wiadomo było od dawna. Teraz wydało się na co państwo młodzi wydadzą pieniądze, które otrzymali od gości.

Nie da się ukryć, że wesele Martyniuka i Golczyńska było bardzo spektakularne. Nic dziwnego skoro uroczystość podobno kosztowała milion złotych, a podczas wesela bawiły się znane i lubiane gwiazdy disco polo, które znają się z tego rodzaju muzyki, a jednocześnie ojcem pana młodego – Zenkiem.

Młoda para, na nową drogę życia, otrzymała masę prezentów. Od Martyniuków dostali czarnego mercedesa, którego wartość sięga do 450 tysięcy złotych. Nie tylko rodzice pana młodego byli tak hojni, ale także goście. W koperty włożyli nie mniej niż 2 tysiące złotych. Samej gotówki zakochani uzbierali podobno około 300 tysięcy złotych.

Na co Daniel Martyniuk wyda pieniądze z wesela?

Okazuje się, że nowożeńcy wiedzą jak to wykorzystać. Za te pieniądze wybiorą się w rejs po Oceanie Indyjskim. Chcą odwiedzić Czagos, czyli egzotyczny archipelag.

Popłyniemy tam z Malediwów. Będę kapitanem i nikogo więcej nie zabierzemy. Tylko ja i ona. Pójdą na to pieniądze, które dostaliśmy na weselu – przyznał Daniel Martyniuk w rozmowie z Faktem.

Warto dodać, że Martyniuk skończył Akademię Morską w Gdyni. Przez kilka lat pływał na statkach handlowych jako nawigator. Sterowanie jachtem ma więc w małym paluszku. Zakochani do tematu wyprawy podchodzą jednak ostrożnie. Wszystko może pokrzyżować ciążą pani młodej.

 Z wyprawy poślubnej jednak na pewno nie zrezygnujemy – przyznaje Martyniuk.

Odważylibyście się na taką podróż ślubną?

Daniel Martyniuk wyrwał niezłą partię! Jego piękna żona ma pieniędzy jak lodu!

Żona Daniela Martyniuka odblokowała Instagram! Boska Ewelina swoimi seksownymi fotkami mogłaby zawstydzić nawet Jessikę Mercedes!

Wesele za milion, a w prezentach kolejny? „Koperty” na weselu Daniela Martyniuka przejdą do historii!

 


Czy Daniel Martyniuk jest przystojny?

×