Daniel Martyniuk zabrał się za… rap! Pod oryginalnym pseudonimem nagrał pierwszy singiel

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Czy syn Zenka Martyniuka przeszedł wielką przemianę? Daniel rapuje w #hot16challenge2, a słowa jego piosenki nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Tego trzeba posłuchać.

Daniel Martyniuk od tygodni nie schodzi z okładek kolorowych magazynów. Wszystko za sprawą wybryku, którego dopuścił się podczas kwarantanny. Już po zamknięciu granic syn Zenka wrócił do kraju, gdzie musiał poddać się dwutygodniowej kwarantannie. Okazało się, jednak że w czasie kiedy powinien przebywać w domu, samowolnie opuścił miejsce zamieszkania i skłamał funkcjonariuszom policji. Policjanci przyłapali go na gorącym uczynku, gdy wbiegał po schodach do swojego mieszkania.

Podczas opuszczenia miejsca kwarantanny syn gwiazdy disco-polo dopuścił się również złamania prawa. Okazało się, że nie posiadając wymaganych uprawnień, wybrał się na przejażdżkę samochodem. Za ten czyn został aresztowany i dopiero po kilku tygodniach i wpłaceniu kaucji mógł opuścić areszt. Okazuje się, że za sprawą aresztowania w młodym skandaliście miała zajść duchowa przemiana.

Daniel Martyniuk rapuje w Hot16challenge2

Wiele gwiazd włączyło się w internetową akcję #hot16challenge2, która ma na celu finansowe wsparcie walki z pandemią koronawirusa. Jedną z nich okazał się Daniel Martyniuk, który swój utwór zadedykował żonie Ewelinie, oraz ich córce. Już ten fakt może świadczyć, że w młodym Martyniuku mogła zajść duchowna przemiana, ponieważ do tej pory doniesienia co do relacji tych dwojga nie były zbyt optymistyczne.

Dziś jak Fenix odradzam się z popiołów. Nie patrzę już na swych kolegów matołów, czy też moich martwych idolów… Teraz patrzę na świat inaczej i to już się nie zmieni raczej – tak zaczyna swój #hot16challenge2.

Daniel podszedł do zadania niezwykle poważnie, wymyślając nawet raperski pseudonim artystyczny – LIL XEN. W utworze mówi, głównie o swojej przemianie i o tym, że wraca na dobrą drogę.

Choć zboczyłem z drogi światła, na drogę cienia i mroku, gdzie diabeł chodził tuż przy moim boku. Nie poddałem się. To wszystko dzięki mojej kochanej córce i żonie, która pokazała mi, że nie każdy statek tonie – rapuje Martyniuk.

Czyżby rzeczywiście ostatnie wydarzenia dały mu sporo do myślenia i postanowił odciąć od wszelkich wybryków? Wszystko na to wskazuje. Na koniec oczywiście pojawiły się kolejne nominacje, a wśród nich padły dwa największe nazwiska świata disco-poloZenon Martyniuk i Sławomir Świerzyński.

 

 


Syn Zenka Martyniuka – Daniel – z żoną Eweliną Golczyńską w Barcelonie

Syn Zenka Martyniuka – Daniel – z żoną Eweliną Golczyńską w Barcelonie

Daniel Martyniuk w Wielkanoc ochrzcił swoją córeczkę!

Daniel Martyniuk w Wielkanoc ochrzcił swoją córeczkę!

Daniel Martyniuk został ojcem

Daniel Martyniuk został ojcem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×