Daniel Martyniuk pokazał córkę! Pierwszy raz widzimy tak uroczą Laurę

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk na Instagramie pokazał zdjęcie córki. Mała Laura, która została ochrzczona podczas Wielkanocy, rośnie jak na drożdżach. Czy jest podobna do swojego sławnego dziadka, Zenka Martyniuka?

Daniel Martyniuk w lutym został ojcem. Przyjście Laury na świat wywróciło jego życie do góry nogami – czupurny syn króla disco polo pogodził się nie tylko ze swoim tatą, ale także z żoną i teściami, o czym poinformował w social mediach. Wszystko wskazuje na to, że po dawnych konfliktach nie ma już najmniejszego śladu. W Wielkanoc cała rodzina wspólnie spotkała się na chrzcie Laury, a dumny tata przebieg uroczystości transmitował w sieci.

Co ciekawe wydaje się, że także w małżeństwie młodych Martyniuków układa się coraz lepiej. W czasie świątDaniel podzielił się zdjęciem, na którym w eleganckim garniturze pozował u boku pięknej młodej żony. Na ustach zakochanych gościły uśmiechy, które mogą być dowodem na to, że partnerzy dobrze czują się w swoim towarzystwie.

Być może małżonkowie pogodzili się ze względu na córeczkę. Wygląda bowiem na to, że dziewczynka zawróciła Danielowi w głowie. Dzisiaj dumny tata umieścił na Instagramie jej przeurocze zdjęcie słodko śpiącej Laury zwróconej twarzą w przeciwną stronę do aparatu. Pod fotografią Martyniuk wyłączył możliwość dodawania komentarzy, a szkoda, bo tych z pewnością byłaby cała masa.

Laura jest tak cudownym, grzecznym dzieckiem, że nie wyobrażam sobie lepszego. W nocy budzi się tylko raz, podczas karmienia zaraz zasypia – wyznał Daniel na swoim Instastory.

Zobaczcie jaki cukiereczek.

Zobacz: Syn Zenka Martyniuka w Wielkanoc ochrzcił swoją córeczkę! Zdjęcia mówią wszystko – było bardzo rodzinnie i na bogato!

Zobacz: Zenek Martyniuk zmienił fryzurę. Świąteczną metamorfozą pochwalił się na Instagramie

Zobacz: Daniel Martyniuk z nieprzyzwoicie bogatą mamą przyłapani na zakupach! Buszowali w najdroższych sklepach w Polsce!


Laura Martyniuk – zdjęcie zrobił Daniel

Laura Martyniuk – zdjęcie zrobił Daniel

Daniel Martyniuk w Wielkanoc ochrzcił swoją córeczkę!

Daniel Martyniuk w Wielkanoc ochrzcił swoją córeczkę!

Daniel Martyniuk przeprosił teściów

Daniel Martyniuk przeprosił teściów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×