Daniel Kuczaj był na samym dnie! Sterydy, alkohol, przemoc… Przed startem w „Tańcu z Gwiazdami” wyjawił szokujące sekrety!

Daniel Kuczaj alkohol, sterydy, trudne dzieciństwo

Daniel Kuczaj alkohol, sterydy, trudne dzieciństwo

Daniel Kuczaj był uzależniony od alkoholu i sterydów

Daniel Kuczaj opowiedział o swojej traumatycznej przeszłości. Gwiazdor bardzo często zaglądał do kieliszka, był również uzależniony od sterydów. Jak pokonał swoje słabości?

Daniel Kuczaj to sympatyczny trener fitness, o którym w ostatnim czasie w mediach zrobiło się bardzo głośno. Uwielbiany przez widzów Qczaj góralską gwarą motywuje Polaków do ćwiczeń. Trener jest częstym gościem Dzień Dobry TVN, jak również ma swój kanał na YouTube’ie. Gwiazdor sam się przedstawia skromnie:

Nazywam się Daniel Józef Kuczaj. Jestem góralem – urodziłem się w Ludźmierzu na Podhalu – powiedział Qczaj w rozmowie z Onetem.

Daniel Kuczaj nie zawsze był trenerem, wcześniej próbował pracować jako aktor w Teatrze Studio Buffo, a także był fryzjerem w jednym z salonów. Obecnie Qczaj jest gwiazdą telewizyjną, zatem został uczestnikiem programu Taniec z gwiazdami 9. Qczaj zatańczy w parze z piękną Pauliną Biernat. Zabawny chłopak z Podhala pierwszy raz opowiedział, że w swoim życiu zanim doszedł do sławy przeżył prawdziwą gehennę. Nie widział sensu życia i smutki topił w alkoholu:

Jako 16-latek przyjechałem do Warszawy. Wyrwałem się z domu, w którym była przemoc, alkohol. Grałem w teatrze u Janusza Józefowicza, a gdy straciłem pracę z dnia na dzień, zaczęły się schody – czytamy w „Fakcie”.

Qczaj jako młody chłopak pił i imprezował, aż prawie stoczył się na dno. Daniel przyznał, że był uzależniony od sterydów i alkoholu:

Chlałem wino butelka za butelką. Uzależniłem się. Nie widziałem sensu życia. Miałem wiele kompleksów i zerowe poczucie własnej wartości. Nie miałem na rachunki, na prąd – wyznał gwiazdor w tabloidzie.

Na szczęście Qczaj postanowił zawalczyć o swoje życie. Odbił się od dna:

Pomyślałem, że jestem dobry w sporcie i że zrobię z tego swój atut. To był strzał w dziesiątkę. Odbiłem się od dna i nie mam na co narzekać – mówi Kuczaj.

Daniel jest dziś gwiazdą, w piątek wieczorem zaprezentuje się również po raz pierwszy na antenie Polsatu na parkiecie Tańca z gwiazdami.

Jak sobie poradzi u boku pięknej Pauliny Biernat, która w wielkim stylu doprowadziła Michała Szpaka do półfinału?

Paulina Sykut wskazała najciekawszego uczestnika „Tańca z gwiazdami”! Padło konkretne nazwisko [WIDEO]

Taniec z Gwiazdami tuż, tuż! Kto powalczy o Kryształową Kulę?

Latami skrywane przez paparazi zdjęcia Qczaja trafiły do sieci! Jego metamorfoza poraża!


Stare zdjęcia Daniela Kuczaja. Qczaj bez koszulki

Stare zdjęcia Daniela Kuczaja. Qczaj bez koszulki

Daniel Kuczaj Qczaj na początku kariery

Daniel Kuczaj Qczaj na początku kariery

Qczaj, Paulina Biernat - wiosenna ramówka Polsatu 2019

Qczaj, Paulina Biernat - wiosenna ramówka Polsatu 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×