Daniel Craig niczym Krzysztof Ibisz? Panowie wybrali identyczne marynarki: „Prawdziwy mężczyzna różu się nie boi”

Daniel Craig i Krzysztof Ibisz

Daniel Craig i Krzysztof Ibisz

Daniel Craig pojawił się na premierze No time to die w marynarce, której kolor z daleka przyciąga uwagę. Podobną jakiś czas temu nosił Krzysztof Ibisz. Co na to internauci?

Daniel Craig przez pięć części wcielał się w postać Jamesa Bonda. Chociaż rola przyniosła mu mnóstwo fanów na całym świecie, postanowił zrezygnować. Kto go zastąpi? Mimo iż giełda nazwisk już ruszyła (więcej tutaj), na ten moment żadna kandydatura nie jest pewna. Jak ujawniła producent Barbara Broccoli na razie nie chce myśleć o tym, że ta współpraca dobiegła końca:

Chcemy, aby Daniel miał swój czas na świętowanie. W przyszłym roku zaczniemy myśleć o przyszłości. […] Wiedział, że to zmieni jego życie, co oczywiście się stało. Umożliwił nam zbadanie emocjonalnego życia Bonda, zagłębienie się w osobistą, złożoność postaci – komentowała na antenie BBC Radio 4. 

Nowego Jamesa Bonda prawdopodobnie poznamy nie wcześniej niż w 2022 roku.

Daniel Craig niczym Krzysztof Ibisz. Panowie w identycznych marynarkach

We wtorkowy wieczór w Wielkiej Brytanii odbyła się premiera nowej części Jamesa Bonda, No time to die, ostatniej, w której wystąpi Craig. Chociaż planowano ją na poprzedni rok, pandemia koronawirusa pokrzyżowała twórcom szyki. Wydarzenie, które odbyło się w Royal Albert Hall w Londynie przyciągnęło największe nazwiska.

Wśród nich nie zabrakło też głównego bohatera. Daniel Craig postawił na doskonałą stylizację. Sięgnął po różową marynarkę, którą połączył  z jasną koszulą, ciemnymi spodniami, a także muszką. Chociaż niewątpliwie przyciągnął uwagę, strój w podobnym kolorze wybrał niedawno Krzysztof Ibisz, o czym przypomniano na Instagramie Tańca z gwiazdami. 

Na profilu pojawiła się sklejka dwóch zdjęć. Na jednym widać aktora, na drugim prezentera, który w różowym garniturze pojawił się na planie tanecznego show:

Sorry, Bond! Ale Ibisz był pierwszy #pinksuit #jamesbond #danielcraig #krzysztofibisz #tzgpolsat #tanieczgwiazdami @007 @krzysztof_ibisz_official

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach podkreślają, że panowie wyglądają świetnie:

  • Prawdziwy mężczyzna różu się nie boi. Pięknie Krzysztofie — pozdrawiam.
  • Jaki kraj taki James.
  • Świetnie.

Daniel Craig czy Krzysztof Ibisz? Który z panów wygląda lepiej?


Daniel Craig – No Time to Die premiera

Daniel Craig – No Time to Die premiera

Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Izabela Janachowska - Taniec z Gwiazdami 12, odcinek 3

Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Izabela Janachowska - Taniec z Gwiazdami 12, odcinek 3

Daniel Craig – Złote Globy 2020, kreacja: Yves Saint Laurent

Daniel Craig – Złote Globy 2020, kreacja: Yves Saint Laurent

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×