Szukaj

Wyciekła lista uczestników i nazwisko prowadzącej nowy hit TVP! Jest lepiej niż w „Tańcu z gwiazdami”!

Dance, dance, dance uczestnicy

Dance, dance, dance uczestnicy

Dance Dance Dance – prowadząca i uczestnicy

Dance, dance, dance to nowy program TVP. Znamy prowadzącą i listę uczestników. Kto wystąpi w tanecznym formacie? Kiedy premiera i ile odcinków zostanie wyemitowane?

Jeszcze do niedawna nieoficjalnie mówiło się, że Barbara Kurdej-Szatan w programie Dance, dance, dance zatańczy ze swoim mężem Rafałem Szatanem. Okazuje się, że przystojny aktor ze względu na kontuzję nie jest w stanie zawalczyć o zwycięstwo w tanecznym show TVP.

Wiadomo jednak, że nazwisko Kurdej-Szatan działa na widzów jak magnes, dlatego też produkcja postanowiła nie rezygnować z udziału gwiazdy w swoim nowym widowisku. Zaproponowano jej więc rolę, do której podobno wcześniej typowano jedną z najpiękniejszych dziennikarek Telewizji Polskiej:

Produkcja nie chciała stracić Basi, dlatego zaoferowano jej prowadzenie programu, czyli rolę, do której przymierzano Marcelinę Zawadzką – przyznaje osoba z produkcji w rozmowie z dziennikarzami magazynu Flesz. 

Flesz dotarł także do listy uczestników. Podobno na parkiecie zobaczymy następujące duety:

Wiktoria Gąsiewska zatańczy ze swoim chłopakiem Adamem Zdrójkowskim, a znana z Tańca z gwiazdami mistrzyni świata fitness Katarzyna Dziurska – z partnerem, również mistrzem sportów sylwetkowych Emilianem Gankowskim. Zaskakujący tandem stworzą Paulina Krupińska-Karpiel i aktorka Klaudia Halejcio.

Przypomnijmy, że podczas programu Dance, dance, dance pary zamiast uczyć się tańców klasycznych, będą musiały odtworzyć układ chorograficzny z najpopularniejszych teledysków. Jak zdradzają Wirtualne media, show będzie emitowane od 2 marca i zastąpi w ramówce The Voice Kids.

Szykuje się więc widowisko, które z pewnością przyciągnie tysiące widzów. Podobno na pierwszą edycję Dance, dance, dance złoży się około 8-10 odcinków, a każdy z nich potrwa około 2 godzin.

Będziecie oglądać? Poniżej jeden z występów z zagranicznej edycji programu Dance, dance, dance:

Barbara Kurdej-Szatan nawet w sportowych ciuchach wygląda jak gwiazda! Wtulona w męża prezentowała się znakomicie!

Największe gwiazdy wspierają WOŚP! Co przekazały na licytacje? Wybraliśmy najciekawsze aukcje!

Rozebrana Basia Kurdej-Szatan z przystojnym mężem w romantycznym uniesieniu podczas kąpieli! Córka zrobiła im pikantną fotkę!


BARBARA KURDEJ SZATAN Z MEZEM POSZLI DO ESCAPE ROOMU ZE ZNAJOMA A POZNIEJ NA JEDZONKO

!!! PAPARAZZI !!! BRAK ZGODY NA PUBLIKACJE WIZERUNKU !!! BARBARA KURDEJ SZATAN Z MEZEM POSZLI DO ESCAPE ROOMU ZE ZNAJOMA A POZNIEJ NA JEDZONKO WARSZAWA 18.10.2018 FOT. PAPARATY 02/06/07

Barbara Kurdej-Szatan z Rafałem Szatanem na Malediwach

Barbara Kurdej-Szatan z Rafałem Szatanem na Malediwach

Barbara Kurdej-Szatan na wakacjach

Barbara Kurdej-Szatan na wakacjach

×