Szukaj

Miarka się przebrała! Mroczek dał popalić Nowakowskiej w „Dance Dance Dance”. Jurorka aż wstała z miejsca

Rafał Mroczek w Dance Dance Dance 2 zwrócił się do Idy Nowakowskiej. Po jego słowach jurorka aż wstała z miejsca. Zrobiło się niezręcznie.
Ida Nowakowska i Rafał Mroczek

Ida Nowakowska i Rafał Mroczek

Dance Dance Dance 2 pod koniec lutego zadebiutował na antenie TVP. Od tego momentu uczestnicy wykonują skomplikowane choreografie ze znanych i lubianych teledysków, próbując je odtworzyć solo lub w duecie. Ich występy ocenia jury, które komentuje każdy krok, często nie szczędząc gorzkich słów.

Rafał Mroczek w Dance Dance Dance. Co powiedział do Idy Nowakowskiej?

Wśród uczestników tej edycji jest duet aktorów, którzy poznali się na planie M jak miłość — Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. Panowie radzą sobie świetnie, szczególnie że każdy z nich miał już wcześniej styczność z tańcem. Jakiś czas temu obaj brali udział w programie Taniec z gwiazdami. Mroczek wygrał 3. edycję show w TVN-ie, zaś jego towarzysz w kolejnym sezonie odpadł jako piąty uczestnik.

Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański - Dance Dance Dance

Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański — Dance Dance Dance

Nie oznacza to, że przed wejściem na parkiet nie towarzyszą im żadne emocje. Okazuje się, że są – i to spore, czego dowodem może być emocjonalna, pełna żalu wypowiedź Mroczka. Po występie w duecie zwrócił się do Idy Nowakowskiej.

Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku tancerka zagroziła, że jeśli Rafał i Przemek jeszcze raz się pomylą, da im najniższą liczbę punków. Mroczek stwierdził, że ta uwaga pozbawiła go radości z udziału w tym programie:

Wtedy pojawiła się u mnie taka presja, bo już w tym momencie wiedziałem, że będę przez cały tydzień walczył tylko z tym, a nie z tym że wyjdę, dostanę nową choreografię i będę się nią bawił. To jest dla nas naprawdę istotne — powiedział sfrustrowany aktor.

Ida w pierwszej chwili próbowała się tłumaczyć, że zmobilizowała parę do działania, bo tym razem obyło się bez pomyłek. Po chwili jednak wstała, podeszła do aktora i go przytuliła.

Jak myślicie Mroczek i Cypryański wygrają tę edycję? Póki co są najlepszym duetem, zaraz obok Anny Karczmarczyk i jej przyjaciela.

Zobacz także: Dance Dance Dance: Kolejna para odpadła z programu. Kogo najniżej oceniło jury?


Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański - Dance Dance Dance

Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański - Dance Dance Dance

Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański - Dance Dance Dance

Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański - Dance Dance Dance

Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański - Dance Dance Dance

Rafał Mroczek - Dance Dance Dance

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Widzialam jak Ida tańczy…jak połamana.i to ze zna sie na tańcu nie upoważnia jej do hamskich tekstów do osób występujących.bo i tak aktorzy dużo lepiej tańczą od niej.aaaa buziaczki dla Madzi Muchy

 • Lp pisze:

  Idą jest fajna- mówi z pasją i ocenia z pasją- zna się na tańcu i profesjonalnie tanczy

 • Gość pisze:

  Mroczek sądził że jak się pomyli lub zapomni to nic się nie stanie niestety.Ida od dzieciństwa tańczy i jest wymagającą jurorką bo wie więcej o tańcu niż taka Pani Anna Mucha

 • Irek pisze:

  Trochę pokory pani Nowakowska .

  • Gość pisze:

   Ida dobrze powiedziała bo skoro się pomylił to powinien dostać mniejsze noty od tych co się nie pomylili.

 • Sara pisze:

  Ida strasznie obrasta w piórka. Jest przebiegła niesympatyczna z przyklejonym uśmiechem. Wydaje jej się że jest uznanym autorytetem a jej dokonania nie są spektakularne. Zalecałabym trochę pokory.

 • Gość pisze:

  Ida – brzydaactwo, nie nadające się do TV.

 • Gość pisze:

  Świetnie tańczy.. wygrają pewnie Fitloversi, ale Ci powinni zająć 2 miejsce

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×