Dance Dance Dance 3: Ujawniono kolejnych uczestników. TVP stawia na swoje gwiazdy

Dance Dance Dance

Dance Dance Dance

TVP kompletuje obsadę gwiazd do trzeciej edycji Dance Dance Dance. Właśnie ujawniono kolejną parę. Z kim będzie rywalizować Damian Kordas?

Program Dance Dance Dance to taneczne show, które po raz pierwszy zostało wyemitowane 2 marca 2019 roku na antenie TVP 2. Pomysł na stworzenie programu rozrywkowego o tym charakterze został opary na niderlandzkim formacie o takiej samej nazwie.

W każdej edycji udział biorą gwiazdy i ich przyjaciele. Podczas każdego odcinka artyści przedstawiają choreografię wzorowaną na teledysku muzycznym lub ekranizacji – w duecie i solo. Pokazy są poddawane wnikliwej ocenie jury, w skład którego wchodzą: Anna Mucha, Ida Nowakowska oraz Piotr Kupisz. O dobrą atmosferę dbają prowadzący, których nazwiska na razie nie zostały upublicznione.

Pierwszą edycję programu wygrali Adam ZdrójkowskiWiktoria Gąsiewska, a drugą Pamela StefanowiczMateusz Janusz – YouTuberzy znani w sieci jako FitLovers. Główną wygraną, czyli 100 tysięcy złotych, zwycięzcy przekazują na wybrany cel charytatywny.

Producenci nie ukrywają, że format odniósł duży sukces. Portal Wirtualne Media podawał w zeszłym roku, że już po trzech tygodniach od emisji 2. edycji Dance Dance Dance odnotowano rekordową liczbę widzów – 1,6 mln. Mimo przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa włodarze Telewizji Polskiej planują przystąpić do realizacji kolejnej odsłony widowiska.

Jakie gwiazdy wystąpią w Dance Dance Dance 3?

Już wiadomo, kogo wiosną zobaczymy na parkiecie. Niedawno informowaliśmy, że kontrakt z produkcją podpisał Damian Kordas. Teraz poznaliśmy kolejnych uczestników. Z informacji Pudelka wynika, że TVP będzie promować swoje gwiazdy. Należą do nich dziennikarze prowadzący Pytanie na śniadanieMałgorzata Opczowska Robert El Gendy.

Małgorzata w jesiennej ramówce dołączyła do obsady prowadzącej Pytanie na śniadanie. Dziennikarka zastąpiła Marcelinę Zawadzką. Początkowo miała stworzyć duet z Tomaszem Wolnym, jednak nie mogli się ze sobą dogadać. Krótko po tym Opczowskiej partnerowali Łukasz Nowicki oraz Robertem El Gendy, który po krótkiej przerwie wrócił do programu.

Na tę chwilę TVP oraz zainteresowani nie potwierdzili udziału w 3. edycji Dance Dance Dance.


Dance, dance, dance 3 - kto weźmie udział?

Dance, dance, dance 3 - kto weźmie udział?

Dance, dance, dance 3 - kto weźmie udział?

Dance, dance, dance 3 - kto weźmie udział?

Fit Lovers - zwycięzcy 2. edycji Dance, dance, dance

Fit Lovers - zwycięzcy 2. edycji Dance, dance, dance

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×