Szukaj

Dance Dance Dance 3: Zwycięzca „Tańca z gwiazdami” pierwszym uczestnikiem show!

Taniec z gwiazdami, Dance Dance Dance

Taniec z gwiazdami, Dance Dance Dance

Dance Dance Dance to program, który cieszy się sporym zainteresowaniem widzów. Już niedługo wystartuje trzecia edycja popularnego show. Znamy nazwisko pierwszego uczestnika. Kto wystąpi?

Telewizyjne shows z udziałem gwiazd od lat cieszą się wielką popularnością wśród widzów. Znani i lubiani chętnie pokazują w tego typu programach umiejętności wokalne czy taneczne. Nie brakuje fanów, którzy chcą zobaczyć swoich ulubieńców w niecodziennych sytuacjach. Sporą sympatię widzów zyskał program Dance Dance Dance, w którym sześć znanych duetów rywalizuje, odtwarzając układy choreograficzne z najbardziej popularnych teledysków, musicali czy filmów tanecznych.

Przez kilka minut osoby znane z pierwszych stron gazet mają za zadanie wcielić się w ikony popkultury. W każdym z odcinków wykonują jeden wspólny układ oraz solową choreografię. Po sukcesie dwóch pierwszych edycji Telewizja Polska zdecydowała się na kolejny sezon. Już jakiś czas temu podano, że w jury prawdopodobnie ponownie zasiądzie kontrowersyjna Anna Mucha.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Anną. Jej udział wniósł do programu wiele świeżości i nowej energii. Jeśli zawodowy grafik Muchy na to pozwoli, chętnie zobaczymy ją ponownie w roli jurorki – mówił osoba z TVP w rozmowie z „Party”.

Kto tym razem będzie oceniany przez czujne oko aktorki? Trwają już pierwsze rozmowy z potencjalnymi uczestnikami.

Dance Dance Dance 3: Kto w programie?

W pierwszej edycji Dance Dance Dance mogliśmy zobaczyć między innymi Adama Zdrójkowskiego i Wiktorię Gąsiewską, którzy widzom są doskonale znani z serialu Rodzinka.pl. To oni sięgnęli po główną nagrodę. W drugiej odsłonie widowiska ich wielki sukces powtórzyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz znani w sieci jako Fit Lovers. Kto tym razem ma szansę na zwycięstwo?

Jak dowiedział się Super Express, castingi do trzeciego sezonu programu już ruszyły. Tabloid podał też nazwisko pierwszego uczestnika, a jest nim zwycięzca MasterChefa Damian Kordas.

Nam udało się dowiedzieć, TVP prowadzi rozmowy z gwiazdą „MasterChef Polska”, Damianem Kordasem. Zwycięzca kulinarnego show, nie tylko świetnie radzi sobie w kuchni, ale również na parkiecie, co udowodnił w dziesiątej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” – czytamy na stronie se.pl.

Przypomnijmy, że Damian Kordas jest zwycięzcą 10. edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie na parkiecie towarzyszyła mu Jania Lesar. Można więc przypuszczać, że jego pojawienie się w show znacznie podniesie poprzeczkę pozostałym uczestnikom.


Damian Kordas ma swój kanał na YouTubie

Damian Kordas ma swój kanał na YouTubie

Damian Kordas wygrał Taniec z Gwiazdami 10

Damian Kordas wygrał Taniec z Gwiazdami 10

Sylwester Polsatu 2019 - Damian Kordas

Sylwester Polsatu 2019 - Damian Kordas

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×