„Dance Dance Dance 3” : Kordas rozwalił scenę, Roxie rozczarowała, a Augustin po raz pierwszy przyznał 10. Wiemy, kto w półfinale

Dance Dance Dance

Dance Dance Dance

Dance Dance Dance 3 - szósty odcinek za nami. Co działo się w sobotę 1 maja? Kto był najlepszy i dotarł do półfinału, a kto pożegnał się z programem? 

Dance Dance Dancerozpoczęli Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Damian Kordas i Ola Nowak, Paweł Bodzianny i Marta Paszkin, Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, Olga Łasak i Paweł Cieślak oraz Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy.

W szóstym odcinku wystąpiły jedynie trzy pary, które walczyły o wejście do półfinału. Kto zachwycił Idę Nowakowską, Agustina Egurrolę i Joannę Jędrzejczyk? Kto nie sprostał ich oczekiwaniom? Zobaczcie, co działo się w szóstym odcinku.

Dance Dance Dance 3: szósty odcinek. Występy w parach

Tradycyjnie taneczne show rozpoczęły występy w parach. Jako pierwsi wystąpili Ola i Damian, którzy zatańczyli do utworu Papaoutai. Agustin powiedział, że bardzo lubi tę piosenkę i widział przesłanie w tym wykonaniu. Dodał, że to był najlepszy duet w ich historii. Wręczył im 8,5 punktów:

Widziałem niesamowite przesłanie w waszym tańczeniu. I o dziwo muszę powiedzieć, że Damian był lepszy.

Joanna przyznała 9,5 punktów, mówiąc, że uczestnicy dobrze sobie poradzili:

Jak dla mnie super występ obu.

Ida ujawniła, że widzi podwójną siłę i intencję. Wciągnęli ją w przepiękną historię. Wręczyła im 9,5 punktów:

Wasze wykonanie było dla mnie estradą, która mnie wciągnęła w tę historię przepiękną.

Potem na scenie pojawili się Ania i Staszek, którzy wykonali choreografię do Push Back. Joanna powiedziała, że był to dobry występ. Porównała Anię do Jennifer Lopez. Dała im 9 punktów. Ida, która przyznała 8 punktów, dodała, że fajne, że Staszek pokazał swoją nową odsłonę:

Widać, że ty teraz we frazie muzycznej potrafisz zmieścić więcej kroków. Wcześniej nie było to możliwe.

Agustin powiedział, że o takie występy walczą w Dance Dance DanceDał im mocne 8 punktów:

Myślę, że to najlepszy wasz duet. […] Staszek zrobiłeś gigantyczny postęp.

Jako ostatnie na scenie zaprezentowały się Roksana i Oliwia, które wystąpiły z piosenką Revolution. Podczas prób doszło do wypadku, który wyglądał bardzo poważnie. Druga z wymienionych pań uderzyła się drewnianą pałką, którą użyła jako rekwizytu podczas występu. Dostała nią w oko:

Dostała w takie miejsce, że dosłownie ją odcięło na moment. Bardzo się przestraszyłam. Zaczęłam panikować, zaczęłam cała się trząść. Miałam przed oczami najczarniejsze scenariusze. To było szokujące i paraliżujące dla wszystkich – mówiła Roxie.

Na scenie błyskawicznie zjawiła się pomoc medyczna, która pomogła poszkodowanej przyjaciółce Roksany. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i nastolatki mogły wykonać wspomniany taniec, który zobaczyli widzowie sobotniego odcinka. Z tym zadaniem świetnie sobie poradziły.

Ida powiedziała, że choreografia była trudna. Przyznała im 7,5 punktów:

Było czuć, że tu jest ta siła. Trudno tańczyć dokładnie to samo co reszta z tą samą energią. […] Jedyną rzeczą, nad którą musicie pracować, to jest ten power.

Joanna dodała, że fajne jest to, że pomimo wielu kroków dotrwały do końca:

Nie będę zbyt wiele mówić. Jak dla mnie 9,5 pkt.

Agustin zauważył, że obok dziewczyn było mnóstwo tancerzów i dlatego energetycznie było to trudne wyzwanie. Docenił fakt, że stworzyły dobrą drużynę. Dał im 7,5 punktów:

Widziałem, że serduszko bardzo chciało, ale jeszcze trochę potrzebowało.

Po pierwszej rundzie punktacja kształtowała się następująco:

 • Roksana Węgiel i Oliwia Górniak – 24,5 pkt
 • Damian Kordas i Ola Nowak – 27,5 pkt
 • Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak – 25 pkt
Dance Dance Dance 3 - odcinek półfinałowy

Dance Dance Dance 3 – odcinek półfinałowy

Dance Dance Dance 3: szósty odcinek. Występy solowe

W drugiej rundzie zobaczyliśmy aż sześć występów solowych. Damian Kordas zatańczył do mieszanek piosenek Jamesa Browna w tym m.in. Papa’s got a brand new bag oraz I got You (I feel good). 

Ida doceniła mimikę i taniec kucharza. Przyznała mu 8,5 pkt:

Wiedziałeś, że początek jest ważną częścią. Ta twoja twarz wychodziła na przód. […] Zobaczyliśmy Damiana, który tańczy dla siebie.

Joanna dodała, że Kordas był liderem. Doceniła jego występ maksymalną liczbą punktów:

Ta energia we mnie mega uderzyła. Naprawdę super.

Agustin powiedział, że bardzo uważnie się przyglądał i był pod ogromnym wrażeniem. Przyznał mu mocne 8,5 pkt:

Wiedziałem, że jest to bardzo trudne zadanie. Jestem w szoku, że tak dobrze to zatańczyłeś. Dzisiaj naprawdę masz dobry dzień, bo wziąłeś los w swoje ręce.

Ania Matysiak wykonała solówkę do Partition Beyonce. Agustinowi podobała się świadomość kobiecego ciała. Ocenił jej solówkę na 8,5 punktów:

Tu była kobieca siła i dziękuję za ten występ.

Joanna dodała, że czekała na więcej, ale fajnie, że odkrywa się w nowych rolach. Wręczyła jej 9 punktów:

Fajnie, że się odkrywasz w nowych rolach. Z odcinka na odcinek pokazujesz swoje umiejętności.

Ida powiedziała, że było to dla niej „prawidłowa”, a Beyonce jest „nieprawidłowa”. Ania tłumaczyła, że nie chciała przedobrzyć. Nowakowska przyznała jej 8,5 punktów:

Mnie się bardzo podobało, ale chce jeszcze więcej od ciebie.

Oliwia Górniak zatańczyła do utworu Ariany Grande& Iggy Azela, Problem. Joanna przyznała jej 10 punktów. Ida dodała, że darzy ją wielką sympatią. Oceniła ten występ na 8 punktów:

Tak naprawdę energetycznie z części na część byłaś coraz bardziej przebojowa, ale potem ta cała sekwencja, jak jesteś z przodu, było super silnie. No i potem na koniec dałaś więcej z tego wszystkiego […]

Z kolei Agustin powiedział, że w jej występach jest coraz mniej błędów. Dał jej 8 punktów:

Jeśli marzysz o tym, żeby być tancerką, zrobiłaś bardzo duży krok w tym kierunku.

Ola Nowak odtworzyła choreografię piosenki Britney SpearsWomanizer. Agustin po jej występie musiał wstać i złożył owacje na stojąco. Po raz pierwszy raz w programie przyznał 10 punktów:

No jestem w szoku. Jestem w szoku i mocne 10.

Joanna dodała, że Ola fajnie wciela się w kobiece role:

Naprawdę czad. Nic więcej nie powiem jak 10.

Z kolei Ida podkreśliła, że można by było się przyczepić do wielu momentów:

Jeśli się jest wredną osobą, można się do wielu rzeczy przyczepić. Ja taka nie jestem i dlatego 10.

Stanisław Karpiel-Bułecka zaprezentował utwór Justina Timberlake’a, Like I love You. Joanna powiedziała, że był to super występ. Oceniła go na 8 punktów. Augustin wyraził podziw na temat tego, jak zatańczył:

Byłeś świadomy tego, co dzieje się wokół ciebie. Bardzo się cieszę. Uważam, że to był twój taniec. Jestem zdumiony, że Asia dała tak mało, ja dam też 8.

Ida powiedziała, że widzi tę przemianę, która jest wzruszająca i inspirująca. Także wręczyła mu 8 punktów:

Masz w sobie niezwykłą energię, inną niż wszyscy.

Roksana Węgiel, podobnie jak swoja koleżanka z zespołu, zatańczyła do piosenki Ariany Grande. Producenci wybrali dla niej jednak utwór Focus. Ida Nowakowska powiedziała, że ten program będzie dużą zmianą. Przyznała jej 8,5 punktów:

Wybierzesz rzeczy, które ci się podobają i włożysz ją w sztukę, którą będziesz tworzyć wiecznie.

Z kolei Joanna powiedziała, że był perfekcjonizm. Za to przyznała jej 10 punktów. Stawkę zamknął Agustin Egurrola, który powiedział, że jest to jego ulubiona choreografia. Przyznał 6,5 punktów:

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony widzę postęp, z drugiej strony nogi są za słabe. Przez to widać tę niepewność.

Wyniki drugiej rundy – występy solowe:

 • Roksana Węgiel i Oliwia Górniak – 26 pkt + 25 pkt = 51 pkt.
 • Damian KordasOla Nowak –27 pkt+ 30 pkt = 57 pkt
 • Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak –26 pkt +24 pkt = 50 pkt
Dance Dance Dance 3 - odcinek półfinałowy

Dance Dance Dance 3

Dance Dance Dance 3: szósty odcinek. Kto odpadł z programu?

W szóstym odcinku z programem nikt nie odpadł. W półfinale Dance Dance Dancezobaczymy więc duety: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak Damian Kordas i Ola Nowak oraz Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak.

Komu kibicujecie?


Dance Dance Dance 3 - odcinek półfinałowy

Dance Dance Dance 3 - odcinek półfinałowy

Dance Dance Dance 3 - odcinek półfinałowy

Dance Dance Dance 3 - odcinek półfinałowy

Dance Dance Dance 3 - odcinek półfinałowy

Dance Dance Dance 3 - odcinek półfinałowy

Komentarze

 • Gość pisze:

  Chyba sobie żartujesz gościu! Ja nie jestem jakimś węgielkiem Roxie czy największą jej fanką, ale to co piszesz to absurd. Roxie nie jest faworyzowana, a jej partnerka tym bardziej. W każdym odcinku o lepsze noty muszą wręcz WALCZYĆ. Dostają najtrudniejsze choreografie, pełne malutkich kroczków, z zabójczym tempem, od pierwszego odcinka. Nie oszukujmy się 3/4 ludzi ogląda ten program głównie dla niej, więc jeśli dojdzie do finału to pewnie wygra, ale będzie to zasłużone. Co do pary Ola i Damian (nie żadna Olga) to tańczą świetnie, tylko zauważ jak niesprawiedliwe w stosunku do innych uczestników są choreografie Oli. Każda jej choreografia jest kocurowata, seksapilowa i sensualna. To Augustin je dobiera, to albo ją faworyzują, albo jest jakiś napalony, żeby taką ją oglądać. Dlaczego Oliwia dostaje ciągle choreografie na szpilkach, na których nie umie nawet chodzić. Ola w swoich czuje się przezajebiście, dlaczego nie dadzą jej choreografii w innym stylu, tylko ciągle kręcenie tyłkiem i z pazurem. Nie wątpię, że w innych by sobie nie poradziła, ale czemu by tego nie pokazać, jaka jest świetna i wszechstronna, bez sensu. Można ją nazwać dumą narodową, chyba nie wiesz co to znaczy, to jeden z ładniejszych głosów w Polsce, więc dla naszego Narodu powinna to być duma. Na razie ma zastój po konflikcie z wytwórnią. Ma w sobie ogrom pokory i jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś to proszę zacznij oglądać wywiady, czytać, interesować się, a potem wypisuj głupie komentarze, bo z niewiedzy to głupio pieprzyć. Nie pozdrawiam.

 • Gość 1000 pisze:

  I tak wygra Roxi,poniewaz od poczatku jest faworyzowana przez jurorow.Poza tym jej fani beda i tak glosowali na Roxi.JJednak uwazam ze wspaniala para sa pOlga i Damian.CHCE ROWNIEZ ZWROCIC UWAGE P.idzie , ze Roxi nie jest zadna duma narodowa,poniewaz nie ma zadnych osiagniec w swojej dziedzinie za granica.Przestancie wrescie szastac tymi slowami „duma narodowa”.Amlodej zycze nauczenia sie przyjmowac rowniez opinii negatywnych.Nie jest pepkiem swiata ani tez wielka piosenkarka.Naucz sie rowniez przegrywac.

  • Gość pisze:

   Chyba sobie żartujesz gościu! Ja nie jestem jakimś węgielkiem Roxie czy największą jej fanką, ale to co piszesz to absurd. Roxie nie jest faworyzowana, a jej partnerka tym bardziej. W każdym odcinku o lepsze noty muszą wręcz WALCZYĆ. Dostają najtrudniejsze choreografie, pełne malutkich kroczków, z zabójczym tempem, od pierwszego odcinka. Nie oszukujmy się 3/4 ludzi ogląda ten program głównie dla niej, więc jeśli dojdzie do finału to pewnie wygra, ale będzie to zasłużone. Co do pary Ola i Damian (nie żadna Olga) to tańczą świetnie, tylko zauważ jak niesprawiedliwe w stosunku do innych uczestników są choreografie Oli. Każda jej choreografia jest kocurowata, seksapilowa i sensualna. To Augustin je dobiera, to albo ją faworyzują, albo jest jakiś napalony, żeby taką ją oglądać. Dlaczego Oliwia dostaje ciągle choreografie na szpilkach, na których nie umie nawet chodzić. Ola w swoich czuje się przezajebiście, dlaczego nie dadzą jej choreografii w innym stylu, tylko ciągle kręcenie tyłkiem i z pazurem. Nie wątpię, że w innych by sobie nie poradziła, ale czemu by tego nie pokazać, jaka jest świetna i wszechstronna, bez sensu. Można ją nazwać dumą narodową, chyba nie wiesz co to znaczy, to jeden z ładniejszych głosów w Polsce, więc dla naszego Narodu powinna to być duma. Na razie ma zastój po konflikcie z wytwórnią. Ma w sobie ogrom pokory i jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś to proszę zacznij oglądać wywiady, czytać, interesować się, a potem wypisuj głupie komentarze, bo z niewiedzy to głupio pieprzyć. Nie pozdrawiam.

 • Roxie Is the best ! pisze:

  Ja kibicuje Roxie i Oliwii ☺️

 • Viki pisze:

  Ale Roksi się wściekła na jurora ,już nie ma udawanego Oh dziękuję Wam. Hah,no była zła widać było .Ułozonej dziewczynce coś nie wyszło i wielka afera będzie w domu .

  • Gość pisze:

   Ma prawo wyrażać swoją opinię i frustrację,patrząc chociażby na to,że występ był naprawde dobry;)

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×