Dance, dance, dance 2: Wszystkie pary ujawnione! Kto z kim zatańczy w programie?

Dance, dance, dance 2

Dance, dance, dance 2

Dance, dance, dance 2 powraca na ekrany telewizorów. Do walki o zwycięstwo stanie sześć par. Kto wystąpi? Znamy wszystkich uczestników.

Dance, dance, dance 2to program, w czasie którego gwiazdorskie duety próbują odtworzyć niezapomniane choreografie popularnych teledysków gwiazd takich jak m.in. Justin Bieber, Michael Jacskon, czy Madonna. By jak najlepiej wypaść i przejść do kolejnego odcinka, sumiennie przygotowują się pod okiem profesjonalnych choreografów.

Stawka jest naprawdę wysoka. Zwycięzcy, których wybiorą widzowie, przekażą 100 tys zł. na cele charytatywne. Ci, którzy nie dotrwają do finału, także wspomogą wskazaną przez siebie instytucję. W zeszłym roku show wygrali: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Kto pójdzie w ich ślady?

Dance, dance, dance 2 – lista uczestników. Kto weźmie udział?

Nazwiska potencjalnych kandydatów w kolorowej prasie krążą już od tygodni. Wiadomo, że w programie pojawi się Katarzyna Stankiewicz, której będzie towarzyszyć Anna Stankiewicz. To siostry niezłomne – z jednej strony niezwykle wrażliwe, z drugiej bardzo silne. Mimo różnicy charakterów przez życie niosła je muzyka. Są odważne, mają dystans do siebie i rozumieją się bez słów. Łączy je przyjaźń i uwielbienie do dobrego jedzenia.

Kasia Stankiewicz, Ania Stankiewicz - Dance, dance, dance 2

Kasia Stankiewicz, Ania Stankiewicz – Dance, dance, dance 2

Panie będą rywalizować m.in. z duetem aktorów, którzy razem grali w serialu M jak miłość – Rafałem Mroczkiem i Przemysławem Cypryańskim. Szybko okazało się, że oprócz pracy, łączy ich także pasja – piłka nożna. Pracowici, zawzięci, ambitni, przykładają wagę do szczegółów. Dogadują się bez słów i mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji.

Rafał Mroczek, Przemysław Cypryański- Dance, dance, dance 2

Rafał Mroczek, Przemysław Cypryański- Dance, dance, dance 2

Oprócz dwóch wspomnianych duetów, na parkiecie pojawią się jeszcze cztery drużyny. Wśród nich będzie jedna z najpopularniejszych par w sieci – Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz znani jako Fit Lovers. To zawodowi trenerzy, którzy ukończyli Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Ona ze specjalizacją fitness, on gimnastyka. Poznali się na studiach. Dziś wspólnie prowadzą firmę i są jedną z najpopularniejszych par w sieci, gdzie na co dzień motywują swoich widzów do zdrowego stylu życia.

Fit Lovers - Dance, dance, dance 2

Fit Lovers – Dance, dance, dance 2

Wiadomo też, że do rywalizacji staną aktorzy Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka. Aktorzy poznali się na egzaminach do Akademii Teatralnej. Studiowali na jednym roku i razem mieszkali. Na co dzień oddani przyjaciele. Uważają, ze są rodzeństwem z wyboru. Uwielbiają jeździć na rolkach i oglądać bajki.

Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka - Dance, dance, dance 2

Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka – Dance, dance, dance 2

Na parkiecie dołączą do nich bracia akrobaci – Rafał i Krzysztof Jonkisz. Obaj skończyli Liceum Sportowe w Rzeszowie. Rafał jest starszy od Krzysztofa o dwa lata i to on zaszczepił w młodszym bracie miłość do sportu. Systematyczność, sportowego ducha i ciężką pracę mają we krwi.

Rafał Jonkisz, Krzysztof Jonkisz - Dance, dance, dance 2

Rafał Jonkisz, Krzysztof Jonkisz – Dance, dance, dance

Oficjalnie potwierdzono, że w Dance, dance, dance wezmą udział prowadzący Pytanie na Śniadanie: Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Poznali się w 2018 roku w redakcji porannego programu TVP2. Połączyła ich tematyka show-biznesowa oraz motoryzacja, o której mogą rozmawiać godzinami. Ona mówi do niego „Olo”, on do niej „Gocha”. Zawsze skupiają się na detalach, które dla innych są niezauważalne. Wciąż się siebie uczą i wierzą, że udział w programie pozwoli im poznać się jeszcze lepiej

Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora - Dance, dance, dance 2

Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora – Dance, dance, dance

Zobacz także: Kasia Cichopek nie poprowadzi drugiej edycji „Dance, dance, dance”! Na kogo stawia TVP?


Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka - Dance, dance, dance 2

Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka - Dance, dance, dance 2

Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora - Dance, dance, dance 2

Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora - Dance, dance, dance 2

Kasia Stankiewicz, Ania Stankiewicz - Dance, dance, dance 2

Kasia Stankiewicz, Ania Stankiewicz - Dance, dance, dance 2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×