Pierwsza para odpadła z „Dance Dance Dance”. Anna Mucha była bardzo rozczarowana: „Nie kumam tego”

Dance Dance Dance 2 - drugi odcinek

Dance Dance Dance 2 - drugi odcinek

Dance Dance Dance 2 - drugi odcinek. Co tym razem działo się w show? Która para opuściła program?

W sobotę wieczorem obejrzeliśmy drugi odcinek Dance Dance Dance 2, w której wystąpiła. Show wzbudza wiele emocji, głównie za sprawą Anny Muchy, która debiutuje w programie jako juror.Od początku nie szczędzi ostrych słów krytyki w stosunku do uczestników. Wdaje się też w zażarte polemiki z Idą Nowakowską. Co się wydarzyło dzisiaj?

Dance Dance Dance 2: Która para odpadła pierwsza?

Druga edycja tanecznego show TVP2 jest bardzo emocjonująca. Już po pierwszym odcinku widać, że wprowadzenie Anny Muchy do jury przyniosło dużo nowego. Zapowiedziała, że będzie czekać na krew i mięcho. W dążeniu do realizacji tych oczekiwań, ostro traktuje uczestników, nie szczędząc im słów krytyki. Najbardziej dostało się dwóm parom: Kasi i Ani Stankiewicz oraz Olkowi Sikorze w duecie z Małgorzatą Tomaszewską.

Kiedy przyszła pora na show w wykonaniu Kasi i Ani wszyscy zamarli w oczekiwaniu, co tym razem zrobi i powie Mucha, która tym razem dała im najwięcej punktów z całego jury – 7. Chętnie również zabrała głos:

Po pierwsze w stosunku do tego co było w poprzednim tygodniu widać było postęp i radość. Ta radość doszła również do mnie (…) Kaśka, co najmniej dwa bezcenne wieczory spędziłam po występie tydzień temu (…) Każdy ma jakieś ograniczenia i ty tańczysz tak, jak ja śpiewam – powiedziała.

… I zaczęła śpiewać Ona tu jest i tańczy dla mnie. Zażądała oceny swoich talentów od Kasi. Stankiewicz nie chciała się wypowiedzieć na temat fałszów Muchy, która chwilę później zabrała się za Orła cień. Piosenkarka złapała się za głowę. Postawiona pod ścianą stwierdziła, że nie zamierza tego komentować.

Po duetach była pora na solowe występy uczestników. To tym razem był najlepszy?

W pierwszej odsłonie show najsłabiej wypadły siostry Stankiewicz. Która para będzie musiała opuścić show jako pierwsza? Dzisiaj się tego dowiedzieliśmy.

Tuz przed ogłoszeniem wyników, Kasi puściły emocje i powiedziała:

Ja już jestem strasznie zmęczona. Mam nadzieje że to będzie taki wynik, że nasza przygoda już się skończy – powiedziała.

Dance Dance Dance 2 - Katarzyna i Anna Stankiewicz odpadły z programu

Dance Dance Dance 2 – Katarzyna i Anna Stankiewicz odpadły z programu

I stało się tak, jak sobie życzyła. Pierwszą parą, która opuściła Dance Dance Dance 2 były Kasia i Ania Stankiewicz. O dziwo bardzo to zadziwiło i rozczarowało Anne Muchę.

Widziałaś co mówiła Kaśka? Stała i mówiła „więcej więcej” żeby odpaść. Nie kumam tego – powiedziała po ogłoszeniu wyników.

Przedziwne – skomentowała sytuację Ida Nowakowska.

Mucha nie kryła swojego rozczarowania.

Jestem autentycznie zawiedziona. Jest mi przykro. Mam poczucie, że przede wszystkim Kasia oddała udział w tym programie walkowerem. Spodziewałam się zupełnie innych emocji. Spodziewałam się gry fair play. Spodziewałam się tego, że będę miała fighterów – wyznała.

Żegnając się z programem Katarzyna i Anna otrzymały czek na 10 000 zł, które przekazały na rzecz Powiślańskiej Fundacji Społecznej.

Kto został w Dance Dance Dance?

Po drugim odcinku show pozostały następujące pary:

  • Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański
  • Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka
  • Rafał i Krzysztof Jonkisz
  • Fit Lovers – Pamela i Mateusz
  • Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora.


Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka - Dance Dance Dance 2

Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka - Dance Dance Dance 2

Rafał i Krzysztof Jonkisz - Dance Dance Dance 2

Rafał i Krzysztof Jonkisz - Dance Dance Dance 2

Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora - Dance Dance Dance 2

Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora - Dance Dance Dance 2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×