Wokalista Maneskin pokazał narzeczoną, a emocje sięgnęły zenitu. Okazywanie jej czułości językiem było potrzebne?

Damiano David (Maneskin) pokazał partnerkę

Damiano David (Maneskin) pokazał partnerkę

Damiano David z Maneskin pokazał partnerkę. Jedno ze zdjęć pary może wprawić fanów w zniesmaczenie. Czy naprawdę wypada tyle pokazywać?

Włoski zespół Maneskin powstał w 2016 roku. W jego skład wchodzą: wokalista Damiano David, basistka Victoria De Angelis, gitarzysta Thomas Raggi i perkusista Ethan Torchio. Grupa wykonuje muzykę z pogranicza rocka alternatywnego, funk rocka, stoner rocka i rap rocka. Muzycy zyskali większą sławę w ubiegłym roku.

Maneskin wygrał wtedy Konkurs Piosenki Eurowizji. Zwycięstwo przyniosło grupie popularność m.in. nad Wisłą. Włosi przyjechali nawet do Polski, by wystąpić na festiwalu w Sopocie. Podczas show Michał Szpak wręczył im pamiątkową statuetkę. Członkowie zespołu wręczyli ją potem przypadkowo spotkanemu fanowi.

Nie obyło się wtedy bez kontrowersji. Część osób uznała, że muzycy zlekceważyli nagrodę. O komentarz w sprawie poprosił ich portal Plejada.

Management zespołu Maneskin przekazał nam informację, że zespół zakochał się w polskich fanach i chciał dać im coś naprawdę specjalnego, żeby podziękować im za dni i noce, które spędzali pod hotelami i za całe wsparcie fanów, które czuli podczas wizyty w Polsce – przekazał serwisowi management włoskich artystów.

Jak widać, polscy fani nie mają powodów do niepokoju. Zespół zresztą zdaje się być coraz popularniejszy w naszym kraju. Fani nadzwyczaj chętnie śledzą poczynania diabelnie przystojnego Damiana. Wokalista jest prywatnie związany z piękną Giorgią Soleri. Narzeczona muzyka para się modelingiem i jest aktywna w social mediach.

Damiano David (Maneskin) pokazał partnerkę. Przesadził?

Damiano dotychczas raczej nie pokazywał partnerki na Instagramie. Tym razem zrobił wyjątek i dodał dwa wspólne ujęcia. Zakochani zapozowali na piaszczystej plaży. W fotkach nie byłoby nic specjalnego, gdyby nie to, że na pierwszym zdjęciu para dała ponieść się emocjom. Chłopak i dziewczyna wystawili języki i zaczęli się nimi zmysłowo dotykać.

Taka forma okazywania sobie uczuć może budzić kontrowersje. Czy nie przesadzili, publikując takie zdjęcie w sieci? Na szczęście druga fotka była utrzymana w o niebo lepszym stylu. Damiano i Giorgia „tylko” się na niej przytulili. Więcej zdjęć tej pięknej pary zobaczycie w galerii pod tekstem. Prawda, że wyglądają uroczo?

Kim jest Giorgia Soleri?

Giorgia Soleri ma 26 lat i pochodzi z Mediolanu. Jest mieszanego pochodzenia włosko-duńskiego. To właśnie z języka duńskiego pochodzi zresztą nazwa zespołu Damiana. Maneskin oznacza „światło księżyca”. Giorgia spełnia się w modelingu. Jest znana z licznych tatuaży i nietypowych kreacji. Jej profil na Instagramie śledzi ponad pół miliona osób

Niestety kobieta zmaga się z poważną choroba. Cierpi na wulwodynię. Jest to dysfunkcja polegająca na chronicznym bólu w genitaliach. Giorgia na początku musiała zmagać się z uwagami osób, które nie wierzyły w jej zaburzenie.

Usłyszałam wszystko, że jestem szalona, niespokojna, oziębła, kłamczucha, że boję się seksu, że powinnam się więcej masturbować. Najgorszą częścią choroby jest skrajna samotność, która cię spotyka, bycie osądzoną i niezrozumianą przez tych, którzy powinni postawić diagnozę. Uczysz się uznawać ból za część ciebie i twoją codzienność – wyznała niegdyś w social mediach.

Wyznała też, że choroba kosztowała ją sporo wyrzeczeń.

Żadnych obcisłych dżinsów, żadnych rajstop, żadnego kwaśnego jedzenia, żadnego alkoholu, żadnego cukru, żadnej kolorowej lub syntetycznej bielizny, żadnego wychodzenia wieczorem, nic. Nawet planowanie wakacji staje się koszmarem, wiedząc, że możesz je spędzić leżąc w łóżku i cierpiąc.

Na szczęście kochający Damiano bardzo wspiera ją w chorobie. Para jest razem już od kilku lat. W ubiegłym roku Giorgia przyjęła zaręczyny, czym zakochani pochwalili się w sieci.


Damiano David (Maneskin) z partnerką

Damiano David (Maneskin) z partnerką

Damiano David (Maneskin) z partnerką

Damiano David (Maneskin) z partnerką

Giorgia Soleri

Giorgia Soleri

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×