Szukaj

Michał Szpak pokazał mega seksownego brata! To aż dziwne, że z takim ciałem nie został jeszcze gwiazdą!

Damian Szpak, kim jest brat Michała?

Damian Szpak, kim jest brat Michała?

Jak wygląda Damian Szpak, brat Michała Szpaka?

Michał Szpak pokazał przystojnego brata. Razem wybrali się na wakacje do Tajlandii. Kim jest Damian Szpak, którego urodą i muskulaturą zachwycają się nawet najwierniejsze fanki Michała?

Rodzeństwo Michała Szpaka to gotowy materiał na obsadę do nowego rodzinnego reality-show. Nie tylko siostry wokalisty, EwaMarlena, robią karierę w mediach, ale też jego brat staje się coraz bardziej rozpoznawalny wśród internautów. Fanki Szpaka wielokrotnie wzdychały do bardzo przystojnego i świetnie zbudowanego Damiana, który na pierwszy rzut oka sprawia totalne przeciwieństwo metroseksualnego Michała.

Damian ma 31 lat i jest miłośnikiem aktywnego stylu życia. Regularnym treningom zawdzięcza świetną, bardzo męską rzeźbę. Sam Michał w jednym z wywiadów przyznał, że jego starszy brat ma nie tylko lepsze ciało od niego, ale też jest znacznie większy, przez co zdarzało się, że ratował wokalistę z opresji w czasach, gdy jego wizerunek był bardziej demoniczny.

Zdecydowanie jest moim przeciwieństwem i jego rozmiar bicepsa jest mniej więcej rozmiaru mojego uda… – wyznał Szpak w programie Wojciecha Jagielskiego.

Na co dzień Damian Szpak pracuje jako ratownik medyczny. Może teraz pora na show-biznes? Taniec z gwiazdami czeka!

 


szpakDamian Szpak

Damian Szpak

Michał Szpak w basenie z przyjacielem w Los Amgeles

Michał Szpak w basenie z przyjacielem w Los Amgeles

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×