Wpadka w DDTVN. Prowadzący się zagalopował i powiedział nazwisko gwiazdy „Mam Talent!”, której jeszcze nie było w jury

Damian Michałowski i Mam Talent

Damian Michałowski i Mam Talent

Damian Michałowski w Dzień Dobry TVN zaliczył zabawną wpadkę. Wymienił nazwisko gwiazdy Mam Talent!, której jeszcze nie było w jury. O kim mowa?

Damian Michałowski w 2020 roku dołączył do ekipy prowadzących Dzień Dobry TVNStworzył duet z Pauliną Krupińską. Rozmawiają z zaproszonymi do studia gośćmi i zachwycają oglądających. Dowodem może być fakt, że po emisji odcinków z ich udziałem w social mediach dominują pozytywne komentarze.

Dziennikarz w jednym z wywiadów wypowiedział się na temat pracy na wizji. Powiedział, że często towarzyszy mu stres. Działa jednak na niego mobilizująco:

Uważam, że jeśli ta robota przestanie mnie stresować, to powinienem ją rzucić. Ale to stres na zasadzie, czy się uda czy się nie uda, czy dźwięk będzie okej, czy realizator będzie gotowy i czy ja nie palnę jakiejś głupoty na antenie – komentował Damian Michałowski w Dzień Dobry TVN.

Damian Michałowski zaliczył wpadkę w Dzień Dobry TVN

Michałowski czwartkowy poranek spędził w pracy. Razem z Pauliną Krupińską przedstawili prowadzącego Mam Talent!, Michała Kempę, który zastąpił Szymona Hołownię. Komik opowiedział o swojej nowej pracy. W jego wypowiedzi nie brakowało dowcipu:

To jest wielka radość przede wszystkim. Dla mnie, dla rodziny dla lokalnej tutaj społeczności […]. No ja się spodziewam apanaży przede wszystkim, że ja będę mógł już sobie żyć, pozwolić. Ja mam tylko pole po rodzicach w Międzyrzeczu. No to są koszta. […] I to nie jest tak, że to trzeba jeden dwa odcinki, ale to trzeba cały sezon Mam Talent zapracować.

Michał Kempa w DDTVN

Michał Kempa w DDTVN

Chwilę później Damian Michałowski nie uchronił się od zabawnej wpadki. Gdy wspominał nazwiska jurorów nadchodzącej edycji lubianego show, zagalopował się i wymienił gwiazdę, której jeszcze nie było wśród oceniających uczestników:

Czy możemy przejść do uczestników? Oni wszyscy czekają na spotkanie z wami, Jankiem Klimentem, z Małgosią Kożuchowską

Paulina Krupińska błyskawicznie poprawiła telewizyjnego partnera:

Nie Kożuchowską, a Małgosią Foremniak.

Przypomnijmy, że uczestników Mam Talent!, oprócz wspomnianej już aktorki, będą oceniać także Jan Kliment i Agnieszka Chylińska. Aktualnie trwają castingi do 13. edycji show, która zostanie wyemitowana już jesienią. Pierwsze przesłuchania stacjonarne ruszają już 26-27 czerwca w Warszawie.


Paulina Krupińska i Damian Michałowski - gwiazdy sobotniego wydania Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski - gwiazdy sobotniego wydania Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska-Karpiel, Damian Michałowski

Paulina Krupińska-Karpiel, Damian Michałowski

Damian Michałowski w jesiennej stylizacji (Dzień Dobry TVN)

Damian Michałowski w jesiennej stylizacji (Dzień Dobry TVN)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×