Media obiegła wiadomość o śmierci gwiazdy disco-polo. „Głupota nie zna granic”

Damian Krysztofik śmierć

Damian Krysztofik śmierć

Damian Krysztofik nie żyje?

W weekend świat disco-polo obiegła smutna wiadomość o rzekomej śmierci Damiana Krysztofika. W internecie zaczęły pojawiać się nekrologi, które miałby być potwierdzeniem wstrząsających doniesień. Na szczęście szybko okazało się, że news był wyssany z palca, a zdementował go zam uśmiercony artysta.

Krysztofik wydał oświadczenie, w którym przyznał, że od listopada miał kilkanaście prób wejścia na jego prywatne konto. Podobno dostęp do profilu miało 26 osób, w tym kilka urządzeń z różnych miast Polski:

Żaden nekrolog nie był stworzony i zawieszony przeze mnie. Posty o kremacji czy o tym, że ktoś „zmarzł” miały mieć tylko satyryczny wydźwięk, a wiadomość o rzekomej śmierci była z dodanym zdjęciem jak leżałem w lato na ulicy z wyciągniętym językiem – podkreślił piosenkarz na Facebooku.

Damian zarzeka się także, że nie zrobił tego dla promocji:

Nie mam żadnego problemu z tym uśmierceniem mnie na kilku portalach, ale bardziej jestem zaniepokojony reakcjami ludzi, którzy uważają to za ustawkę z danymi portalami i że ukartowałem to dla promocji swojej osoby oraz teledysku. I tak, uznałem to dziś za promocję, bo rzeczywiście dotarłem do kilkudziesięciu tysięcy ludzi, jednakże nie był to pomysł mój ani wytwórni ani żadnej osoby, z którą współpracuję.

Podkreślił, że wszelkich informacji należy szukać na jego oficjalnym fanpage’u:

Prywatne konto na Facebooku jest, tak jak zresztą nazwa wskazuje, moim prywatnym kontem i mogę wstawiać tam co chcę, z kim chcę i kiedy chcę, o ile nie łamie to obowiązującego prawa. Wszelkie oficjalne i zweryfikowane informację pojawiały się, pojawiają się i będą pojawiać tylko na facebook.com/nefmusicofficial/

Tłumaczenia nie przekonały jednak jego fanów, którzy swoje wzburzenie wyrażali w komentarzach:

  • A Ty to chyba wciąż poklasku szukasz! Po co takie pierdoły piszesz? Wczoraj też widziałam Twój nekrolog i Twoje wpisy: zrobiłeś to dla jaj i szumu wobec siebie i tyle. Jak Ty lubisz być w centrum!!!! Litości, facet!-zacznij żyć prawdziwym życiem i nie rób wokół siebie szumu

  • Tak smakuje sława – dlatego nie chciałbym być rozpoznawalny

  • No nie wiem nie wiem nie wiem, coś mi tu ściemniasz. Głupota nie zna granic

A Wy jakie macie zdanie w tym temacie?

Wydało się! Król disco-polo został dziadkiem! Ukrywał ten fakt od dwóch miesięcy!

Do sieci trafiły zdjęcia ze ślubu słynnej Czesi z „Klanu”! Suknia ślubna jak marzenie, a partner to ktoś dobrze znany! [WIDEO]

Jest bratem króla disco-polo, ma piękną żonę i występował w hicie TVN-u. Sprawdzamy kim jest prowadzący „World of Dance”


Damian Krysztofik nie żyje? Oświadczenie muzyka

Damian Krysztofik nie żyje? Oświadczenie muzyka

Damian Krysztofik nie żyje? Oświadczenie muzyka

Damian Krysztofik nie żyje? Oświadczenie muzyka

Damian Krysztofik nie żyje? Oświadczenie muzyka

Damian Krysztofik nie żyje? Oświadczenie muzyka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×