Co z ciążą Dakoty Johnson? Wystarczyła jedna poza i wszystko stało się jasne!

Dakota Johnson ciąża

Dakota Johnson ciąża

Czy Dakota Johnson jest w ciąży?

Dakota Johnson ogólnoświatową popularność zyskała dzięki głównej roli w 50 twarzach Greya. Od tego momentu aktorka regularnie pojawia się na czerwonym dywanie. Kilka tygodni temu pojawiły się głosy, że Dakota spodziewa się dziecka. Jaka jest prawda?

Johnson spotyka się z Chrisem Martinem od ponad roku. W tym czasie wielokrotnie amerykańskie tabloidy spekulowały o ich planach powiększenia rodziny. Kiedy plotki przybierały na sile, fotografowie zaczęli jeszcze bardziej śledzić ruchy gwiazdy i przyglądać się jej brzuszkowi:

Ona stara się ukrywać brzuszek jak tylko może, ale widać po niej, że wygląda nieco inaczej niż wcześniej i promienieje – czytamy w magazynie Heat.

Dakota oficjalnie ciąży nie potwierdzała, ale zaczęła pojawiać się w coraz szerszych ubraniach. Zdaniem portali plotkarskich, właśnie to miało wskazywać na to, że aktorka jest w ciąży.

Wszystko zmieniło się podczas gali LACMA Art + Film w Los Angeles. Johnson ubrała się w czarną suknię do samej ziemi, do której dopasowała pelerynę w tym samym odcieniu i delikatne błyszczące sandałki. Stylizację dopełnił makijaż, w którym główną rolę odgrywało mocno podkreślone oko.

Gwiazda prezentowała się pięknie kiedy pozowała na wprost obiektywów. Niemniej stylowo wyglądała kiedy odwróciła się bokiem. Wówczas na światło dzienne wyszła jej tajemnica. Dakota nie spodziewa się dziecka. Zamiast ciążowymi krągłościami, pochwaliła się płaskim brzuchem.

Dodajmy, że jeśli kiedyś Dakota i jej ukochany zdecydują się na powiększenie rodziny, będzie to debiut aktorki w roli matki. Chris Martin jest już ojcem dwójki nastoletnich dzieci – Apple i Mosesa.

Plejada gwiazd na gali LACMA 2018: Kim Kardashian, Zoe Kravitz, Kourtney Kardashian, Salma Hayek, Dakota Johnson

Dakota Johnson potwierdziła ciążę! Zaokrąglona gwiazda pokazała się na wielkim festiwalu!

Zobaczcie suknię ślubną Anastasii z finałowej części „50 twarzy Greya”. Uszyła ją słynna projektantka gwiazd!


Dakota Johnson nie jest w ciąży

Dakota Johnson nie jest w ciąży

Dakota Johnson nie jest w ciąży

Dakota Johnson nie jest w ciąży

Dakota Johnson - LACMA 2018

Dakota Johnson - LACMA 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×