Szukaj

Gwiazda Netflixa popełniła samobójstwo. O śmierci 23-latki poinformowała matka w rozrywającym serce wpisie

Daisy Coleman popełniła samobójstwo

Daisy Coleman popełniła samobójstwo

Daisy Coleman była jedną z bohaterek filmu dokumentalnego Netflixa Audrie & Daisy. W środę popełniła samobójstwo. Miała zaledwie dwadzieścia trzy lata.

Daisy Coleman cztery lata temu zadebiutowała w dokumencie Audrie&Daisy, który był dostępny na platformie Netflix. Opowiadał historie tytułowych bohaterek, które bardzo ucierpiały w przeszłości, a także ich rodzin radzących sobie z tą traumą.

Coleman, gdy miała zaledwie 14 lat, została zgwałcona podczas przyjęcia. Podano jej środki odurzające, co wykorzystał wnuk wpływowego polityka. Chociaż przyznał się do winy, pomimo upływu lat, nie został ukarany.

Nastolatka po tej tragedii nie miała łatwego życia. Była prześladowana i szykanowana przez rówieśników. Dwa lata temu straciła brata. Mimo trudnych doświadczeń skupiała się na pomocy innym. Zawodowo spełniała się jako modelka i tatuażystka.

Daisy Coleman nie żyje. Zmarła bohaterka filmu Netflixa

Chociaż wydawałoby się, że Daisy zaczyna sobie radzić, 5 sierpnia odebrała sobie życie. O całym zdarzeniu jej mama, Melinda Coleman poinformowała na Facebooku. Napisała, że nie miała kontaktu z córką, poprosiła więc o pomoc policję. Niestety okazało się, że dziewczyna popełniła samobójstwo.

W dalszej części wpisu Melinda żegna się z Daisy. Podkreśla, że była jej najlepszą przyjaciółką i niesamowitą córką. Chociaż próbowała, nie pozbierała się po gwałcie sprzed lat:

Była moją najlepszą przyjaciółką i niesamowitą córką. Myślę, że zrobiła to, bo myślała, że będę umiała żyć bez niej. Nie umiem. Żałuję, że nie mogłam zabrać jej bólu. Nigdy nie doszła do siebie po tym, co zrobili jej ci chłopcy i to po prostu niesprawiedliwe. Mojej córeczki nie ma.

My daughter Catherine Daisy Coleman committed suicide tonight. If you saw crazy
/ messages and posts it was because I…

Opublikowany przez Melindę Moeller Coleman Wtorek, 4 sierpnia 2020

Internauci w komentarzach próbują dodać mamie i całej rodzinie otuchy w tym trudnym dla nich czasie.


Daisy Coleman popełniła samobójstwo

Daisy Coleman popełniła samobójstwo

Daisy Coleman popełniła samobójstwo. Miała zaledwie 23 lata

Daisy Coleman popełniła samobójstwo. Miała zaledwie 23 lata

Daisy Coleman nie żyje

Daisy Coleman nie żyje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×