Szukaj

Królowa Życia zaprasza na koncert! Okazało się, że uwielbia… No właśnie, w życiu nie zgadniecie!

Dagmara Kaźmierska - jaką muzykę lubi

Dagmara Kaźmierska - jaką muzykę lubi

Dagmara Kaźmierska zdradziła, jaką polską wokalistkę sobie ceni. Na swoim Instagramie opublikowała dużo mówiący post. Jesteście ciekawi?

Dagmara Kaźmierska to największa gwiazda programu Królowe życia, gdzie pokazuje swoje barwne, chociaż nie zawsze usłane różami życie. Towarzyszą jej syn Conan, a także przyjaciele Jacuś i Edzia. Nie można jej nie polubić, jest szczera do bólu i bezpośrednia w podejściu do spraw codziennych. To typ kobiety, która jak kocha to na zabój, ma złote serce, ale na odcisk lepiej jej nie nadepnąć. Słynie z niebanalnych powiedzonek, które staja się jej prawdami o rzeczywistości. W swoich social mediach często pokazuje swoje sympatie i antypatie. Niedawno wyjawiła, jaka polska wokalistkę ceni sobie najbardziej.

Dagmara Kaźmierska – jakiej muzyki lubi słuchać?

Niedawno na swoim Instagramie Dagmara Kaźmierska zdradziła, że jest ogromną fanką serialu Ranczo, a teraz uchyliła rąbka swoich gustów muzycznych.

Wstawiła poster reklamujący koncert w Muzyki Filmowej i Rozrywkowej, który odbędzie się 16 lutego w Tarnowie. Okazuje się, że gwiazdą wieczoru będzie Beata Kozidrak, którą Kaźmierska bardzo sobie ceni. Wyjawiła przy okazji, jakie ma preferencje muzyczne.

Wspaniałe widowisko muzyczne. Pod batutą fenomenalnego Przemysława Pasternaka. Koncert Walentynkowy. Cudowna Pani BEATA KOZIDRAK i wiele innych talentów. Musimy tam być – napisała.

View this post on Instagram

❤️❤️❤️Wspaniałe widowisko muzyczne ❤️Pod batutą fenomenalnego Przemysława Pasternaka ❤️❤️Koncert Walentynkowy ❤️Cudowna Pani BEATA KOZIDRAK ❤️❤️❤️i wiele innych talentów ❤️❤️❤️❤️Musimy tam być ❤️❤️❤️ @p.p.p_music_ @beatakozidrak @krolowe_zycia_official @ttv.pl #beatakozidrak #przemyslawpasternak @polish_film_music_orchestra

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Jak na post zareagowali jej obserwujący? Jak zawsze padło wiele komentarzy. Najważniejszy to pytanie, czy sama Królowa Życia zamierza się pojawić na wydarzeniu. Dagmara Kaźmierska potwierdziła swoją obecność.

  • O kurcze jeszcze bardziej żałuję że nie mogę tam być.
  • Będzie sztos! – piszą.

Po takiej reklamie może zabraknąć biletów na koncert. Beata Kozidrak już jest magnesem, a jeszcze do tego najbardziej pożądana celebrytka. Sukces gwarantowany.

Zobacz także: Królowa życia pokazała, jak powstaje jej luksusowy makijaż. Internautki pod wrażeniem. Jest „na bogato”

 


Dagmara Kaźmierska zaprasza na koncert

Dagmara Kaźmierska zaprasza na koncert

Dagmara Kaźmierska robi makijaż

Dagmara Kaźmierska robi makijaż

Sylwester 2019 - Dagmara Kaźmierska

Sylwester 2019 - Dagmara Kaźmierska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×