Szukaj

Dagmara Kaźmierska ma sobowtóra! Kobieta ze zdjęcia wygląda niemal jak klon Królowej życia

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska pokazała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z koleżanką z programu Królowe życia. To jej prawie idealna kopia, sobowtór. Wyglądają jak bliźniaczki.

Dagmara Kaźmierska to chyba najbardziej rozpoznawalna gwiazda programu TTV Królowe życia. Charakterna kobita zdobyła sobie sympatię widzów, jakiej z pewnością się nie spodziewała, kiedy zgodziła się wystąpić w telewizji. Mimo nie do końca kryształowego życiorysu, niekiedy kontrowersyjnych poglądów i ciekawych filozofii życiowych, jej popularność rośnie z  dnia na dzień, a jej życie obserwują liczni użytkownicy social mediów.

W maju ubiegłego roku celebrytka miała poważny wypadek samochodowy. Mało brakowało, a skończyłoby się tragedią i nie wróciłaby do programu. Jednak udało jej się przeżyć, ale mocno ucierpiały jej nogi. Ciągle walczy o powrót do pełnej sprawności, ale jak to ona – nie traci optymizmu i ani na chwilę nie wątpi, że wszystko się ułoży.

Obecnie cieszy się urlopem, a media publikują zdjęcia z jej wakacyjnych wojaży. Ona sama także nie żałuje fanom szczegółów. Niedawno bawiła się jak dziecko, siedząc w wózku sklepowym, pchana, jakże by inaczej, przez Jacusia – przyjaciela z show TTV.

Dzisiaj zaskoczyła, publikując zdjęcie z kobietą, która jest do niej uderzająco podobna.

Dagmara Kaźmierska ma sobowtóra?

Na Instagramie Dagmary Kaźmierskiej pojawiła się fotografia, która spowodowała niezłe poruszenie wśród internautów. Celebrytka pozuje na nim z kobietą, która wygląda jak jej sobowtór. Fani programu Królowe życia rozpoznali od razu, że drugą blondynka na zdjęciu jest inna uczestniczka show, Izabela Macudzińska. Kiedy pojawiają się osobno, podobieństwo aż tak bardzo nie rzuca się w oczy, natomiast na wspólnym kadrze aż szokuje.

IZI. Nasza Najpiękniejsza Królowa. Jaka cudna taka kochana. Pełna radości i serdeczności. Całujemy mocno – zachwyciła się koleżanką z planu Dagmara.

Pod postem pojawiła się cała masa komentarzy komplementujących obie panie. Internauci są zszokowani, jakie są do siebie podobne na opublikowanym przez Kaźmierską zdjęciu. Fani programu wiedzą także, że obie łączy też fakt, że przeżyły ciężki wypadek samochodowy, bo Macudzińska podobnie jak Dagmara, otarła się o śmierć w zdarzeniu drogowym.

Prawda, że są do siebie bardzo podobne?


Dagmara Kaźmierska i Izabela Macudzińska

Dagmara Kaźmierska i Izabela Macudzińska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska w Juracie

Dagmara Kaźmierska w Juracie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×