Szukaj

Syn Kaźmierskiej nie zawsze wyglądał jak Adonis. Królowa udostępniła jego zdjęcia z dzieciństwa. Oj, nie będzie zadowolony

Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski

Dagmara Kaźmierska uczciła urodziny Conana, pokazując kilka zdjęć z przeszłości. Nie tylko ona wygląda na nich zupełnie inaczej. Jej syn także nie przypomina przystojniaka, jakim się stał. Raczej nie będzie zadowolony z postu mamy.

Dagmara Kaźmierska błyskawicznie podbiła polskiego show-biznes. Kontrowersyjna Królowa żucia nagle stała się rozpoznawalna dzięki udziałowi w hitowym programie TTV. Po swoim występie zyskała mnóstwo fanów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą jej profil internetowy, na którym nie brakuje relacji z jej barwnego życia. W programie oprócz pięknej mamy pojawił się także syn gwiazdy – Conan.

Gwiazda Królowych życia jest niezwykle z niego dumna, a ona na oczach widzów przeszedł niewiarygodną metamorfozę. Conan zmienił się z nastolatka z problemami z cerą i wagą w muskularnego młodego mężczyznę. Czas leci szybko, a on kończy właśnie 19 lat. Skłoniło to Dagmarę do wycieczki w przeszłość. Podzieliła się na Instagramie starymi zdjęciami.

Dagmara Kaźmierska pokazała stare zdjęcia Conana. Jak wyglądał?

Wszyscy fani programu wiedzą, że Conan jest oczkiem w głowie Dagmary. Jest z niego bardzo dumna. Jego ambicją jest nie tylko siłownia i kolejne mięśnie, chłopak chciałby w przyszłości studiować medycynę, na co obecnie ciężko pracuje.

Conanek to jest Conanek. Ma w planach coś bardzo poważnego, ale nie mogę zdradzać, bo będzie na mnie krzyczał. To bardzo ambitny chłopczyk. Cały czas idzie ostro w szkole, cały czas mu dobrze idzie. Ćwiczy też dość grubo. Szykujemy się do matury, bo Conan chce zdawać na medycynę. Co z tego będzie? Zobaczymy – zdradziła w wywiadzie dla Jastrząb Post Kaźmierska.

Dzisiaj syn Dagmary kończy 19 lat, co skłoniło Dagmarę do przeszukania domowego archiwum ze zdjęciami. To, co opublikowała, niekoniecznie ucieszy Conana. Kaźmierska pokazała zdjęcia z czasów, kiedy był niemowlęciem – przy okazji widzimy, jak bardzo sama się zmieniła, a także z dzieciństwa chłopaka. Na starych fotkach widać, że młodzieniec pozbył się nie tylko kilogramów, ale także sporego zeza. Do tego zdradziła, jak się do niego pieszczotliwie zwraca. Mimo że wiemy, że Królowa miała dobre zamiary, to jednak Conan niekoniecznie będzie zadowolony z jej postu.

MOJE NYNY. Ma dziś 19 lat. A niedawno się urodziło. KOCHAM ŻYCIE , BO DAŁO MI CIEBIE. KOCHAM CIEBIE , BO JESTEŚ MYM ŻYCIEM  @conanbestia #happybirthday – napisała rozczulona celebrytka.

Jak się domyślacie, reakcja fanów Dagmary jest bardzo żywiołowa. Przekazują życzenia i nie mogą się nadziwić, jak bardzo Conan, ale też Kaźmierska, zmienili się przez lata.


Conan Kaźmierski skończył 19 lat

Conan Kaźmierski skończył 19 lat

Conan Kaźmierski skończył 19 lat

Conan Kaźmierski skończył 19 lat

Dagmara Kaźmierska i Conan

Dagmara Kaźmierska i Conan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×