Szukaj

Dagmarę Kaźmierską poniosło w Prima Aprilis. Fani od razu wyczuli, że są wkręcani: „Dobre zagranie”

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska 1 kwietnia ogłosiła takie wieści, że głowa mała. Fani od razu wyczuli, że coś tu nie gra.

Dagmara Kaźmierska odkąd tylko pojawiła się na małym ekranie, zdobyła ogromną sympatię widzów. Bohaterka reality show Królowe życia bez skrępowania opowiada o tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Nie miała oporów, by zdradzić wszystkie szczegóły ze swojej trudnej przeszłości. Nawet wspomnienia z traumatycznego pobytu w areszcie ujrzały światło dzienne. Fani byli świadkami jej wzlotów i upadków. Gdy dochodziła do siebie po poważnym wypadku samochodowym i na nowo uczyła się chodzić, mogła liczyć na ich wsparcie i ciepłe słowa.

Popularność z małego ekranu szybko przeniosła się także do sieci. Profil społecznościowy Dagmary obserwuje już ponad milion internautów. Jest to wynik, którego zdecydowanie mogą jej pozazdrościć gwiazdy, które w show-biznesie obecne są od kilku dekad. Celebrytka zgromadziła wokół siebie ogromną społeczność, której codziennie dostarcza za pomocą Instagrama dawkę świeżych ciekawostek na swój temat.

Dagmara Kaźmierska: żart na Prima Aprilis

Dagmara w programie często występuje w towarzystwie swojego syna Conana. Chociaż jest on już dorosły, to z mamą łączy go silna więź. Świetnie się ze sobą dogadują i spędzają razem mnóstwo czasu. Chłopak jest jej oczkiem w głowie, a widzowie polubili go równie mocno, co jego mamę. Każde kolejne zdjęcie w social mediach, na którym mogą oni zobaczyć ich razem, jest zasypywane komplementami.

Dagmara uwielbia chwalić się mniejszymi i większymi sukcesami swojego jedynaka. Jakiś czas temu pękała z dumy, gdy dostał się na medycynę. 1 kwietnia pochwaliła się kolejnym sukcesem młodego mężczyzny.

Kaźmierska zapewniła fanów, że Conan jest u progu światowej kariery. Kaźmierska poinformowała, że otrzymał rolę Jamesa Bonda w najnowszej części przygód agenta 007.

No, Synu musiałam się pochwalić. Otóż Kochani Kto zagra Bonda w najnowszej produkcji ? MÓJ SYN !!!!!!! Wczoraj z EON PRODUCTIONS podpisaliśmy kontrakt. Oczywiście swoje 5 minut też tam będę miała jako… Ale to już tajemnica +.Możecie zgadywać. Miałam nie mówić, ale MUSIAŁAM !!!! Buziaki Kochani i miejcie dziś udany, pełen radości dzień. Całuję mocno – napisała Dagmara.

Dagmara zdradziła również, że sama też otrzyma niewielką rolę w produkcji. Z hasztagów oczywiście można wyczytać, że jest to żart na prima aprilis, ale chyba wyjątkowo udany, bo internauci doskonale się bawią, choć oczywiście szybko zorientowali się, że są wkręcani.

  • Pima aprilis udane!
  • Najpierw uwierzyłam, ale no przecież prima aprilis.
  • Dobre zagranie Pani Dagmaro.
  • Widzę, że sporo osób się nabrało. Niezłe prima aprilis.

Dagmara i Conan idą przez show-biznes jak burza, więc jeżeli za jakiś czas ogłoszą tak wielki sukces, to może wcale nie być to prima aprilisowy żart.


Dagmara Kaźmierska i Conan na wakacjach

Dagmara Kaźmierska i Conan na wakacjach

Dagmara Kaźmierska i Conan w teledysku disco-polo

Dagmara Kaźmierska i Conan w teledysku disco-polo

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski i Adrianna Eisenbach

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski i Adrianna Eisenbach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×