Dagmara Kaźmierska zapozowała topless, a fani przecierali oczy ze zdziwienia. Wygląda jak klon Pameli Anderson!

Dagmara Kaźmierska i Pamela Anderson

Dagmara Kaźmierska i Pamela Anderson

Dagmara Kaźmierska poszła na całość. Zrzuciła ciuszki i zapozowała topless. W takim wydaniu jeszcze nie widzieliśmy królowej życia. Zdjęcie.

Dagmara Kaźmierska to była bohaterka Królowych życia. Show przyniosło jej wielką popularność. To dzięki niemu stała się jedną z wiodących polskich influencerek. Gwiazda ponadto zintensyfikowała działalność. Napisała własną książkę, nagrała audiobooka, a nawet zagrała w filmach. Za niedługo zobaczymy ją w jednym obrazie z Joanną Kurowską.

Niestety idolka tysięcy Polaków nie zawsze wiodła tak przykładne i ułożone życie. Nie jest tajemnicą, że ma na koncie pobyt w więzieniu za sutenerstwo i inne prawnie zabronione czyny. Pobyt „po drugiej stronie muru” był wielkim ciosem dla niej i jej rodziny.

Nic tam się złego nie dzieje człowiekowi z wyjątkiem tego, że nie ma wolności, gdzie to jest najważniejsze, bo zdrowie masz. Najgorsze, co może być, jest rozłąka z bliskimi, tęsknota. To się nie da opisać – relacjonowała po latach w jednym z wywiadów.

Wsparciem w tych trudnych chwilach był dla niej jej syn, Conan.

 Z więzienia pisałam do niego codziennie po kilka pocztówek, żeby wiedział, że cały czas sercem jestem blisko, że ciągle o nim myślę. A on cały czas nosił ze sobą te kartki starannie zapakowane. Nigdy się z nimi nie rozstawał – napisała w książce.

Dagmara Kaźmierska zapozowała topless. Zdjęcie

Dziś 47-latka podbija Instagrama. Regularnie publikuje tam nowe zdjęcia i materiały. Wczoraj, w niedzielę, wrzuciła zdjęcie, do którego zapozowała topless. Oczywiście ujęcie zrobiono tak, by nie było widać jej intymnych miejsc, jednak i tak rozgrzewa ono zmysły fanów.

W opisie fotografii napisała:

Słowo na niedzielę. ZŁOTO PRÓBUJ OGNIEM, KOBIETĘ ZŁOTEM, A MĘŻCZYZNĘ KOBIETĄ. I chyba nie ma lepszego sprawdzianu dla człowieka, niż jakaś pokusa? A Wy jak myślicie? Spokojnej nocy Kochani.

W komentarzach followersi zasypali ją pochwałami:

  • Mało co komentuje w internecie, ale to zdjęcie musiałam – jest naprawdę cudowne.

  • Myślałam ze to Pamela Anderson.

  • Pamela A? takie pierwsze skojarzenie. Pozdrawiam serdecznie

A jak się wam podoba Dagmara? Rzeczywiście jest podobna do Pameli Anderson, co sugerowali niektórzy użytkownicy Instagrama? Naszym zdaniem – zdecydowanie.


Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Pamela Anderson w

Pamela Anderson w "Słonecznym patrolu"

Dagmara Kaźmierska - mieszkanie

Dagmara Kaźmierska - mieszkanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×