Stare zdjęcie Dagmary z „Królowych życia” z synem przez przypadek wyciekło do sieci! Zanim została sławna i bogata wyglądała jak nie ona!

Dagmara Kaźmierska - najsmutniejszy odcinek programu

Dagmara Kaźmierska - najsmutniejszy odcinek programu

Dagmara Kaźmierska zasłynęła dzięki reality show Królowe życia, emitowanego na antenie TTV. Mocny makijaż, sztuczne rzęsy, blond włosy, nadmiar biżuterii i rzucające się w oczy stylizacje. Jak celebrytka wyglądała lata temu? Zobacz, jakie zdjęcie pojawiło się na Instagramie.

Dagmara Kaźmierska udostępniła na Instagramie zdjęcie swojego syna, ale to nie on przyciąga uwagę. W tle znajduje się bowiem portret, który powstał lata temu. Pojawia się na nim celebrytka, która siedzi z małym Conankiem na kolanach. Okazuje się, że Dagmara w ciągu ostatnich lat przeszła niemałą metamorfozę. Jak wyglądała przed laty?

Pierwsze, co da się zauważyć, to ciemne włosy, które są upięte. Jednak jest coś, co się nie zmieniło – zamiłowanie do biżuterii. Poznalibyście ją? W naszej galerii znajdziecie jeszcze inne zdjęcia z przeszłości. Zobaczcie, jak się zmieniła królowa życia.

Dagmara Kaźmierska w programie TTV Królowe życia, który przyniósł jej sławę i wielu fanów, występuje w towarzystwie swojego syna Conana oraz przyjaciela Jacka. Udział w produkcji opłacił jej się, bo nie może narzekać na brak propozycji, dostała nawet od stacji własny program Made in Maroko, a także przyjęła rolę u samego Patryka Vegi w filmie Kobiety mafii 2. Widzowie polubili ją za niecodzienne podejście do życia, poczucie humoru i bezpośredniość.

Kim jest Dagmara?

Kaźmierska, to z pewnością jeden z najbardziej kolorowych ptaków polskiego show biznesu. Wiek Dagmary stanowi zagadkę. Można znaleźć informację, że urodziła się w 1975 roku, jednak nie jest ona potwierdzona żadnym źródłem. Z kolei nazwa jej konta na Instagramie to queen_of_life_77, co może wskazywać, że Dagmara urodziła się w 1977 roku.

Google za to podpowiada, że Kaźmierska urodziła się znacznie wcześniej, bo w 1968 roku. Trudno też pokusić się o określeni,  ile ma lat po wyglądzie, gdyż nie stroni od interwencji medycyny estetycznej, tak więc metryka pozostanie jej słodka tajemnicą.

Prowadzi swój butik Viva La Queen z luksusowymi, drogimi ubraniami i dodatkami. Sklep mieści się w Kudowie-Zdroju. Dagmara ma syna Conana, którego czasem także możemy oglądać w programie. Kaźmierska chwali się zdjęciami z nim również na Instagramie. Celebrytka bardzo często dzieli się informacjami związanymi ze swoim prywatnym życiem, a także fotkami związanymi z pracą na planie.

Czekamy na nowe rewelacje z życia królowej.

Zobacz: Dagmara Kaźmierska wylądowała w klinice na wózku inwalidzkim! Królową życia może uratować tylko specjalistyczny zabieg!

Zobacz: Dagmara Kaźmierska pokazała swoje połamane nogi! Królowa życia jeszcze nie wróciła do formy [WIDEO]

Zobacz: Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie z synem, a fani i tak patrzą na jej twarz. „Co ty masz na czole?” pytają

 


Dagmara Kaźmierska i jej syn Conan

Dagmara Kaźmierska i jej syn Conan

Dagmara Kaźmierska - stare zdjęcie

Dagmara Kaźmierska - stare zdjęcie

Dagmara Kaźmierska - stare zdjęcie

Dagmara Kaźmierska - stare zdjęcie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×