Dagmara Kaźmierska dopiero mówiła o kalectwie, a tu takie coś. Nowy film sprowokował fanów do podważenia wiarygodności Królowej życia

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska wprowadziła fanów w błąd?! Takie sugestie pojawiły się po nowym materiale. Co sprowokowało internautów?

Dagmara Kaźmierska nie zwalnia nawet na chwilę. Poznaliśmy ją dzięki Królowym życia. Nie zmarnowała szansy – na fali popularności wypromowała znajomych, rozwinęła biznesy i wydała dwa tomy autobiografii. Sporo pozmieniało się w jej życiu prywatnym. Od dobrych kilku dni w mediach społecznościowych pojawiają się jej zdjęcia u boku nowego partnera, Mariana, znanego jako Tajemniczy Mariano.

47-latka w rozmowie z naszym portalem nie chciała zdradzić żadnych szczegółów dotyczących ich związku.

A no właśnie, to jest Tajemniczy Mariano, więc uczucie też jest tajemnicze – wyznała, zapowiadając, że przyjdzie czas na to, by opowiedzieć więcej na jego temat.

Uchyliła za to rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o ślub z Marianem.

Ja w ogóle nie myślę nawet o ślubie. Jak pomyślę, to będziesz pierwsza, która się dowie, bo ja ciebie uwielbiam – skwitowała, zwracając się do naszej reporterki.

Pełna rozmowa poniżej.

Dagmara Kaźmierska o problemach ze zdrowiem

Niestety nie wszystko układa się po myśli Dagmary. Influencerka jakiś czas temu opowiedziała o swoich problemach z nogami. Nabawiła się ich wskutek tragicznego wypadku. Miała zmiażdżone stawy skokowe i pięty.

To był jakiś dramat! Dopiero doktor Stawicki mi nogi uratował. Tak musiało być, jak w tym filmie hinduskim, który kocham — czasem słońce, czasem deszcz. Nie może być nam za dobrze, bo wtedy byśmy zgnuśnieli. Nie gonilibyśmy marzeń i nie cieszylibyśmy się z tego, co mamy – mówiła na Domówce u Dowborów.

Przy innej okazji wyznała, że grozi jej kalectwo.

Dagmara Kaźmierska pod ostrzałem fanów

Z tego powodu fani mocno się zdziwili, gdy wczoraj ich idolka pochwaliła się tańcem u boku partnera. Zakochani pozwolili sobie na chwilę szaleństwa w luksusowym hotelu, którego wnętrze przypomina pałac arabskiego sułtana.

Nowy materiał wzbudził różne emocje. O ile większość osób zasypała zakochanych komplementami, to grono fanów zaczęło sugerować, że Dagmara mogła lekko przesadzić z sugestiami o kalectwie. To niektóre komentarze:

  • Dagmarka jakiś czas temu ubolewała, że grozi jej kalectwo, bo coś jest nie tak z jej stopami, miłość czyni cuda.
  • A MÓWILI, ŻE CHODZIĆ BĘDZIESZ SŁABO.
  • A pani nie miała problemów z nogami?

Oczywiście tego typu insynuacje są przesadzone, ponieważ to, że Dagmara ma poważne problemy ze zdrowiem to nie tylko kwestia jej deklaracji. Pobyt gwiazdy w szpitalu był przedstawiony w Królowych…

Ponadto na wideo wyraźnie widać, że 47-latka bardzo ostrożnie stawiała kroki i… tańczyła w klapkach, a nie w szpilkach, co znacznie zwiększyło komfort ruchu.

Ufamy, że wy nie doszukujecie się w zachowaniu Dagmary żadnego spisku.


Dagmara Kaźmierska i Tajemniczy Mariano - pierwszy taniec

Dagmara Kaźmierska i Tajemniczy Mariano - pierwszy taniec

Dagmara Kaźmierska jest w szpitalu

Dagmara Kaźmierska jest w szpitalu

Dagmara Kaźmierska i Tajemniczy Mariano - pierwszy taniec

Dagmara Kaźmierska i Tajemniczy Mariano - pierwszy taniec

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×