Dagmara Kaźmierska spędziła ponad rok za kratami. Pobyt w więzieniu dał jej w kość: „Całe noce wyłam”

Dagmara Kaźmierska stare zdjęcia

Dagmara Kaźmierska wspomniała swój pobyt w więzieniu. Ile czasu tam spędziła? Za kim tęskniła najbardziej i jak radziła sobie z tęsknotą?

Dagmara Kaźmierska to niekwestionowana Królowa ŻyciaJej charyzmatyczna osobowość przed telewizory przyciąga tysiące fanów, którzy są oczarowani jej „luźnym” podejściem do życia i dystansem do siebie. Dzięki temu, nie tylko oglądają nowe odcinki programu z jej udziałem, ale także śledzą ją w social mediach i oglądają wywiady z nią w roli głównej.

Dagmara Kaźmierska o pobycie we więzieniu. Co zdradziła?

W jednym z najnowszym wywiadzie, którego udzieliła, opowiedziała o swojej przeszłości, która nie zawsze była tak kolorowa, jak obecnie barwne jest jej życie. Kaźmierska siedziała we więzieniu i jak przyznała po latach, spędziła tam 14 miesięcy.

Królowa życia, w 2009 roku, na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy, została zatrzymana za prowadzenie agencji towarzyskiej i skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.

Nic tam się złego nie dzieje człowiekowi z wyjątkiem tego, że nie ma wolności, gdzie to jest najważniejsze, bo zdrowie masz. Najgorsze, co może być, jest rozłąka z bliskimi, tęsknota. To się nie da opisać – powiedziała w programie W łóżku z Oskarem, zrealizowanym dla wp.pl.

Dagmara Kaźmierska plany na sylwestra 2019

Dagmara Kaźmierska plany na sylwestra 2019

Kaźmierska jest bardzo związana z synem, Conanem, który w chwili, gdy jego mama trafiła do więzienia, miał zaledwie 8 lat. Jak wspomina Dagmara, z powodu nieuniknionej rozłąki, przepłakała mnóstwo nocy i nie mogła się pogodzić z całą sytuacją. Tęsknota za dzieckiem była bowiem ogromna:

Ja całe noce wyłam. Ja byłam czarna, sina fioletowa z płaczu – powiedziała Kaźmierska.

Podobnie reagował jej syn, który płakał w poduszkę. Po wyjściu na wolność uświadomiła sobie, że już nigdy więcej nie może doprowadzić do tak długiej rozłąki z dzieckiem.

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska zalana łzami o śmierci bliskiej osoby. Królowa Życia podzieliła się smutną wiadomością


Conan, Jacuś i Dagmara - Królowe życia

Conan, Jacuś i Dagmara - Królowe życia

Dagmara Kaźmierska i Conan w krystalicznej wodzie na Malediwach

Dagmara Kaźmierska i Conan w krystalicznej wodzie na Malediwach

Dagmara Kaźmierska pokazała swojego odmienionego syna Conana

Dagmara Kaźmierska pokazała swojego odmienionego syna Conana

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×