Conan nie oszczędził Dagmary w lany poniedziałek. „Trafiony zatopiony”. Królowa życia jest mokra od stóp do głów

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska spędza Wielkanoc w Egipice. Królowej życia towarzyszy oczywiście jej ukochany syn. Conan nie zamierzał oszczędzić swojej mamy w lany poniedziałek. 

Dagmara Kaźmierska jest jedną z największych gwiazd programu Królowe życia. To właśnie ją widzowie obdarzyli niewyobrażalną sympatią. Od razu podbiła ich serca swoją nietuzinkową osobowością. Zdecydowanie wyróżnia ją ogromne poczucie humoru i wielka szczerość. Przed fanami nie ma zbyt wielu tajemnic. Zwierzyła się między innymi z bardzo trudnej przeszłości, problemów z prawem, a nawet pobytu w więzieniu. Pomimo licznych przeciwności losu udało jej się wyjść na prostą.

Otworzyła własny butik odzieżowy, a jakiś czas temu wpadła na kolejny pomysł. Gwiazda kupiła jacht i zamieszkała w Egipcie. Tam wynajmuje swoją łódkę turystom i rusza z nimi w rejs. O wszystkim jakiś czas temu opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Ja zawsze chciałam mieszkać w tym kraju i kocham tam być. Więc teraz było już coraz bardziej poważnie, nie były to wyjazdy kilkutygodniowe, tylko troszkę dłuższe. Ja jestem taki typ, że jeżeli można zarobić i podnieść pieniądze z ziemi, to dlaczego mam tego nie zrobić. Pomyślałam, że jeżeli już tam będę, to dlaczego ma mi stamtąd nie spływać dodatkowy pieniądz. Więc pomyślałam ze wspólnikiem, że kupujemy łódź. Dlaczego nie. Nie wolno się gniewać na pieniądze.

Dagmara Kaźmierska świętuje lany poniedziałek z synem

Dagmara Kaźmierska Wielkanoc spędza razem z ukochanym synem w Egipcie. Conan jest oczkiem w głowie swojej mamy. Młodego mężczyznę łączy z mamą bardzo wyjątkowa więź. W lany poniedziałek postanowił on jednak zrobić niezłego psikusa. Dagmara grzała się na słońcu, siedząc przy brzegu basenu. Syn celebrytki natychmiast postanowił wykorzystać ten moment i wepchnął ją wprost do wody. Wszystko możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

Trafiony Zatopiony Pamiętajcie na farta trzeba dziś być mokrym WSZĘDZIE DROGIE PANIE Co by Nam życie lepiej płynęło Samych cudowności Kochani Nie tylko świątecznie. Całujemy mocno – napisała.

Na szczęście Dagmara nie była zła na jedynaka. Wręcz przeciwnie zareagowała na wszystko niepohamowanym śmiechem. Nie można się jej dziwić, spędzić lany poniedziałek w takim basenie to marzenie wielu kobiet.


Dagmara Kaźmierska i Conan

Dagmara Kaźmierska i Conan

Dagmara Kaźmierska i Conan

Dagmara Kaźmierska i Conan

Dagmara Kaźmierska i Conan

Dagmara Kaźmierska i Conan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×