Szukaj

Dagmara Kaźmierska przyznała się do egoizmu i złych nawyków! „Albo jesteśmy na tronie, albo pod nim”

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska opublikowała bardzo osobisty post na Instagramie. Opisała w nim swoją walkę z egoizmem i złymi nawykami. 

Dagmara Kaźmierska to celebrytka znana przede wszystkim ze swojego udziału w telewizyjnym hicie Królowe życia, który od 2016 roku dorobił się potężnego grona fanów. Widzowie już od pierwszego odcinka pokochali tę charyzmatyczną bohaterkę. Wielu uwielbia jej optymizm i ogromną radość życia. Jednak nie zawsze było tak kolorowo, o wszystko Kaźmierska musiała zawalczyć sama.

Dagmara szybko stała się ulubienicą social mediów. Jej konto na Instagramie obserwuje prawie milion fanów. Tak wielką liczbą może pochwalić się jedynie garstka czołowych gwiazd show-biznesu. Królowa chętnie dzieli się szczegółami dotyczącego jej życia ze swoimi wirtualnymi przyjaciółmi. Każdy jej nowy post zyskuje tysiące serduszek i tyle samo komentarzy. Bardzo lubi też zaskakiwać. Ostatnio pokazała się w roli projektantki ubrań. Dziś natomiast opublikowała osobisty post.

Dagmara Kaźmierska została projektantką

Niedawno gwiazda odkryła w sobie kolejny talent i wzięła się za projektowanie ubrań. Dagmara ma na swoim koncie już pierwsze stroje, którymi pochwaliła się na swoim kanale społecznościowym. Jej udostępnione zdjęcie w dresie spotkało się z ogromnym odzewem wśród fanek, które z zaciekawieniem dopytywały się o możliwość jego zakupu.

Dagmara Kaźmierska o walce z egoizmem i złymi nawykami

Życie Kaźmierskiej nie zawsze było królewskie. Celebrytka, by dotrzeć do momentu, w którym jest teraz, musiała pokonać samą siebie – swoje złe nawyki i walczyć z egoizmem, do których przyznała się w najnowszym wpisie.

Dagmara nie poddała się i postanowiła zmienić swoje życie o 180 stopni. Dzięki temu w pełni zasługuje na tytuł królowej życia. Tym intymnym wyznaniem podzieliła się z fanami na Instagramie, czym jeszcze bardziej zdobyła ich przychylność.

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia.

View this post on Instagram

????W ŻYCIU WYGRYWA TEN , KTO POKONAŁ SAMEGO SIEBIE . SWOJE ZŁE NAWYKI , EGOIZM … NIEDOBRE EMOCJE ZASTĘPUJE DOBRYMI . I WOLI SIĘ UŚMIECHAĆ UŚMIECHEM DZIECKA , NIŻ WILKA ????????????????????Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko . Wygrałam ze wszystkimi , którzy oczekiwali mojego ponownego upadku . Zrobiłam ze swoim życiem TO CO JA CHCIAŁAM ????Dlatego jestem ????PRAWDZIWĄ KRÓLOWĄ ŻYCIA ????????????SWOJEGO ŻYCIA ????????????Kochani ❤️Pamiętajcie nad wszystkim czuwa NIEBO . Ale to my podejmujemy decyzje . I te złe i te dobre ❤️????Tak więc każdy z Nas jest KRÓLEM SWOJEGO ŻYCIA ????????????I albo Jesteśmy na TRONIE . Albo pod NIM ???? @krolowe_zycia_official @ttv.pl ????????????????????????????????????????????????

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać:

  • Piękne i prawdziwe słowa, też tak zrobię. Pozdrawiam serdecznie.
  • Podziwiam Cię za to, co osiągnęłaś!
  • Zgadzam się z każdym słowem. Tak trzymać!
  • Jest Pani cudowna.

Pozostaje wziąć z niej przykład i negatywy przekuwać w pozytywy.


Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska została projektantką

Dagmara Kaźmierska została projektantką

Dagmara Kaźmierska i Conan Kaźmierski

Dagmara Kaźmierska i Conan Kaźmierski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×