Dagmara Kaźmierska w trumnie! Nawet tam nie zabrakło różu i złota. „Pasuje jak ulał”

Dagmara Kaźmierska w trumnie

Dagmara Kaźmierska w trumnie

Dagmara Kaźmierska chyba nigdy nie przestanie zadziwiać swoich fanów. Właśnie próbowała, czy dobrze będzie wyglądać w trumnie, w tym celu położyła się do środka. Pasuje?

Dagmara Kaźmierska postanowiła sprawdzić, jak będzie wyglądała po swojej śmierci, kiedy zostanie położona w trumnie. Tego fani Królowej Życia się nie spodziewali. Kto by pomyślał, że tak bliska jest jej tematyka pogrzebowa. Wideo z zakładu pogrzebowego jest niemałym hitem

Zobacz także: 46-letnia Kaźmierska pręży swoje wdzięki w zjawiskowym bikini. Róż, panterka, złoto — jest moc!

Dagmara Kaźmierska w trumnie. Jak wygląda?

Dagmara Kaźmierska szturmem wdarła się do polskiego show-biznesu i mimo że istnieje w nim już kilka lat, nadal wzbudza spore emocje i niemało kontrowersji. Niezrażona jednak, ku uciesze swoich fanów, publikuje w sieci posty o różnej treści, a także nadal bryluje w programie Królowe życia, gdzie jest niekwestionowaną, największą gwiazdą.

Kto ją obserwuje w programie TTV, wie, że dla niej nie ma tematów tabu. W show poruszyła już chyba wszystko. Nie oszczędza także syna, Conana, który jej towarzyszy i niejednokrotnie usłyszał od niej kilka słów bolesnej prawdy. Tak samo jak wierny przyjaciel Jacuś.

Dagmara nie owija w bawełnę. Nie wahała się także zdradzić, że ma za sobą barwną przeszłość. Nie brakuje w niej i niezbyt chlubnych momentów, o których otwarcie mówi. Jednak  w pewnym momencie postanowiła, że to ona będzie decydowała o sobie:

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia – napisała na Instagramie.

Obecnie żyje pełnią życia. Korzysta z każdego dnia, zwłaszcza że nie tak dawno temu uległa wypadkowi, po którym z trudem wróciła do sprawności. Publikuje zdjęcia z zagranicznych wakacji. Hucznie świętowała urodziny. Okazuje się jednak, że jej doświadczenia spowodowały, że bliski jest jej także temat śmierci i postanowiła sprawdzić, jak wygląda w trumnie. Wideo z zakładu pogrzebowego jest niemałym hitem w sieci.

Dagmara według Jacka wygląda bardzo dobrze:

Pasuje! Jak ulał! – słyszymy.

Ostatecznie jednak Kaźmierska stwierdziła, że jest jej niewygodnie.

Coś mnie uwiera, niewygodnie jest. To nie jest robota! Tak leżeć nie wiadomo ile?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez TTV.pl (@ttv.pl)

Ostatecznie stwierdziła, że jednak woli kremację i spoczynek w urnie.


Dagmara Kaźmierska w trumnie

Dagmara Kaźmierska w trumnie

Dagmara Kaźmierska w trumnie

Dagmara Kaźmierska w trumnie

Dagmara Kaźmierska w trumnie

Dagmara Kaźmierska w trumnie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×