Szukaj

Zakazane wideo z Królową życia w sieci. Dagmara w samym staniku trzęsie biustem nad stołem pełnym butelek

Zakazane wideo z Dagmarą Kaźmierską

Zakazane wideo z Dagmarą Kaźmierską

Dagmara Kaźmierska rozkręciła imprezę na jachcie. W samym staniku zmysłowo potrząsała biustem. Uwagę przykuwa nie tylko jej imponująca sylwetka, ale także to, co stoi na stole. Jak się bawić, to właśnie tak.

Dagmara Kaźmierska jest absolutnym fenomenem polskiego show-biznesu. Jej naturalność, dystans do siebie i poczucie humoru przysporzyły jej całą armię fanów. Jej profil na Instagramie śledzi już blisko 1 milion internautów. To właśnie tam celebrytka publikuje zdjęcia ze swojego barwnego życia. Nikt jednak nie spodziewał się takiej rewelacji, jaką zamieściła niedzielnym popołudniem.

Dagmara Kaźmierska w staniku tańczy do hitu disco-polo

Popularność Dagmary sprawiła, że o jej udział w swoim programie zabiegał sam Kuba Wojewódzki. Rozmowę z Królową życia mogliśmy oglądać w miniony wtorek. Kaźmierska odpowiedziała na mnóstwo pytań. Bez skrępowania wróciła do trudnych czasów, gdy miała problemy z prawem i na 14 miesięcy trafiła za kratki. Opowiadając o pobycie w areszcie, z trudem opanowała wzruszenie.

Była bardzo duża tęsknota za Conanem. I teraz jest tak, że gdybym mogła zarobić miliony dolarów, to nigdy bym już nic nie zrobiła, żeby trafić do kryminału. Dla mnie resocjalizacją była rozłąka z bliskimi. Bo gdy masz dobre, fajne życie na wolności, masz kochającą rodzinę. I nagle cię tego pozbawiają, to jest najgorsze, co może być. A jak sobie tak żyjesz, jak tak sobie pójdziesz, to masz przynajmniej lekarza, żarcie podadzą… Możesz przeżyć.

Na szczęście z czasem Dagmara zrozumiała swój błąd, wyszła na prostą, rozkręciła nowy interes i zwróciła na siebie uwagę producentów hitu TTV Królowe życia. Już chyba nikt nie wyobraża sobie kultowego programu bez udziału Kaźmierskiej, która dorobiła się łatki „kolorowego ptaka”. W końcu jak nikt innymi sypie żartami jak z rękawa, a kiedy trzeba, potrafi głośno powiedzieć to, o czym nie chce mówić nikt inny. 45-latka jest także duszą towarzystwa.

Zakazane wideo z Dagmarą Kaźmierską trafiło do internetu

Dagmara już nie raz udowodniła, że ograniczenia są tylko w naszej głowie. Ulubienica publiczności ostatnio zamieściła w sieci nagranie z wakacyjnego, babskiego wyjazdu. Film przeleżał w szufladzie kilka tygodni i do niedawna miał status zakazanego.

Razem z przyjaciółkami wynajęła jacht, na którym rozkręciła niezłą imprezę. Gdy usłyszała swoją ulubioną piosenkę disco-polo, natychmiast zaczęła tańczyć, zmysłowo potrząsając biustem.

Życzę Wam wszystkim takich przyjaciół jakich ja mam – przyznała nieskromnie „królowa”.

Nagranie pochodzi z planu nowego sezonu Królowych życia i miało nigdy nie trafić do sieci. Kaźmierska nie chciała, by widzowie widzieli ją w samym staniku, nad stołem, na którym nie brakuje butelek po napojach wysokoprocentowych. Zmieniła jednak zdanie po tym, jak wideo z jej szaleństw upublicznił Kuba Wojewódzki w swoim programie.

Filmik miał co prawda nie ujrzeć światła dziennego, ale dzięki dwóm Panom @piotr.wasinski & @kuba_wojewodzki_official  ujrzał. Więc już i tak popij wodą – napisała gwiazda.

Fani byli zauroczeni wideo, którym podzieliła się aktorka. Jedni komplementowali jej optymistyczne podejście do życia, inni zaś zwrócili uwagę na apetyczne piersi.

  • Biust jak u 20 latki i w dodatku naturalny.
  • Jaka figura!
  • To takie wariatki, że z chęcią śpiewałabym z Wami, loooove.
  • Bawcie się jak możecie Panie. Pozazdrościć, że macie taką możliwość.
  • Kultowe wideo!

I jak tu jej nie lubić? 🙂


Dagmara Kaźmierska w staniku trzęsie biustem

Dagmara Kaźmierska w staniku trzęsie biustem

Dagmara Kaźmierska w staniku trzęsie biustem

Dagmara Kaźmierska w staniku trzęsie biustem

Dagmara Kaźmierska w staniku trzęsie biustem

Dagmara Kaźmierska w staniku trzęsie biustem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×