Dagmara Kaźmierska pręży apetyczny biust w panterkowym bikini. Widokiem zachwyceni internauci. „Tak trzeba żyć!”

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska rozgrzała fanów nowym zdjęciem. Opublikowała na Instagramie fotkę, na której pozuje w panterkowym bikini. Jak wygląda?

Żaden z uczestników show TTV Królowe życia nie pobił jeszcze popularnością Dagmary Kaźmierskiej. To ona dzięki udziałowi w programie stała się prawdziwą gwiazdą i umiejętnie korzysta ze swojego przysłowiowego 5 minut. Nie tylko nadal bawi i wzrusza fanów na ekranach telewizorów, ale także prężnie działa na Instagramie. To tam bardzo chętnie pokazuje, co u niej nowego, a także dzieli się przemyśleniami.

Dagmara Kaźmierska kusi biustem w skąpym bikini

Dagmara Kaźmierska niedawno ogłosiła, że zastanawia się nad przeprowadzką do Egiptu. Podkreśliła, że na taki krok zdecyduje się w momencie, gdy skończy się jej przygoda w telewizji:

Będzie kiedyś w przyszłości taki czas, że pozamykam butik, skończy się program, skończy się przygoda z telewizją, bo wszystko, co dobre, się kończy, wiadomo. To nie ma tak, że trwa wiecznie. To już pojadę tam, polecę. Jeszcze muszę trochę tu poorać w tym kraju, żeby później już do góry d*pą leżeć – mówiła w Dzień Dobry TVN.

Gwiazda już poczyniła kroki, które pozwolą jej zapewnić stabilizację finansową. Ruszyła z luksusowym biznesem, o którym pisaliśmy tutaj. Dodatkowo Kaźmierska jest też częstym gościem w Egipcie. Właśnie stamtąd pozdrawia swoich fanów. Na wielu zdjęciach kusi w kostiumach kąpielowych, czy w bikini. W najnowszym poście opublikowała zdjęcie, na którym pręży biust w staniku w różową panterkę. Zarówno print, jak i kolor, to jedne z jej ulubionych. Podzieliła się też z internautami jednym ze swoich przemyśleń.

NIE TRAKTUJ ŻYCIA ZBYT SERIO , BO I TAK Z NIEGO ŻYWY NIE WYJDZIESZ. Buziaki Kochani. I pamiętajcie tylko chwilowo tu gościmy , więc bierzmy ze stołu jak najwięcej – napisała.

Fani Dagmary komentują:

  • Najlepsza! Cyc do przodu, uśmiech na twarzy i heja banana!
  • Cudowna! Nie zmianiej się nigdy !
  • Królowa jest tylko jedna.
  • Piękna! Tak trzeba żyć!
  • Daga jak zwykle dawka motywacji.
  • To prawda, życie mamy jedno!!Więc lepiej żałować że się coś zrobiło, niż żałować że sie nie zrobiło ! – piszą.

Kaźmierska bardzo często dzieli się przemyśleniami na Instagramie, a wielu internautów utożsamiają się z jej podejściem do życia.


Dagmara Kaźmierska w bikini

Dagmara Kaźmierska w bikini

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×