46-letnia Dagmara Kaźmierska pręży swoje wdzięki w zjawiskowym bikini. Róż, panterka, złoto — jest moc!

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska podzieliła się z fanami zdjęciami z wakacji. Gwiazda pozuje w różowym stroju kąpielowym w czarne cętki i prezentuje swoją figurę. Zobaczcie, jak świetnie wygląda.

Dagmara Kaźmierska sympatię widzów zyskała dzięki swojemu udziałowi w programie Królowe życia. Jest jedną z najbardziej charyzmatycznych i wyrazistych uczestniczek reality show. Przed widzami nie ma zbyt wielu tajemnic i chętnie chwali się tym, co słychać w jej życiu prywatnym. Na antenie powiedziała już bardzo wiele. Nie bała się poruszyć tematu swojej trudnej przeszłości i opowiedzieć o pobycie w więzieniu i całej mrocznej stronie życia.

Teraz trudny czas ma już za sobą i cieszy się wolnością i swobodą. Dzięki programowi zyskała sławę i rozpoznawalność, jakiej może pozazdrościć jej wielu celebrytów. Przed telewizory przyciąga milionową publiczność, która ceni sobie jej szczerość i poczucie humoru. Dagmara zawsze mówi co myśli i nie owija w bawełnę. Dzięki temu fani programu są świadkami wielu zabawnych sytuacji z jej udziałem, a niektóre powiedzonka zyskały wręcz miano kultowych.

Dagmara Kaźmierska pokazała się w różowym stroju kąpielowym

Popularność Dagmary z ekranu szybko przeniosła się także do sieci. Gwiazda aktywnie prowadzi swój profil w social mediach, na którym z każdym dniem przybywa obserwatorów. Obecnie jej poczynania śledzi ponad milion osób, które z utęsknieniem czekają na każdy kolejny post. Bohaterka reality show jest bezpośrednia nie tylko w programie, ale także poza nim. Również w sieci nie boi się przedstawiać swoich poglądów, czy zdjęć. Nie ma obaw, by pokazać się podczas zabiegów medycyny estetycznej.

Kaźmierska właśnie przebywa na urlopie skąd chwali się kolejnymi kadrami. Dzisiaj zdecydowała się pokazać w różowym stroju kąpielowym w cętki i pasującym do niego pareo. Na głowie ma czarny słomkowy kapelusz. Nie zabrakło oczywiście złotej biżuterii. Fotografia została zrobiona na jachcie, a na twarzy Dagmary nie brakuje oczywiście uśmiechu.

Tu dum, tu dum ,tu dum… Kto ogląda RÓŻOWĄ PANTERĘ ?Kochammmm.Buziak leci

Królowa życia pochwaliła się zgrabną sylwetką, którą od razu dostrzegli internauci. Pod jej zdjęciem nie brakuje kolejnych komplementów od zachwyconych fanów. Trzeba przyznać, że wygląda doskonale. Widać, że pobyt w Egipcie bardzo jej służy.


Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska w staniku trzęsie biustem

Dagmara Kaźmierska w staniku trzęsie biustem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×