Dagmara Kaźmierska w gwiazdorskiej stylizacji. Jej buty kradną uwagę. Ile trzeba zapłacić za takie cacka?

Dagmara Kaźmierska - buty

Dagmara Kaźmierska - buty

Dagmara Kaźmierska zachwyciła swoich fanów najnowszą fotografią. Pozuje wystylizowana jak największa gwiazda Hollywood. Uwagę kradną jej buty. Cudowne.

 

Dagmara Kaźmierska w maju ubiegłego roku miała poważny wypadek samochodowy. Mało brakowało, a skończyłoby się tragedią. Jednak udało jej się przeżyć, ale mocno ucierpiały jej nogi. Celebrytka ciągle walczy o powrót do pełnej sprawności. Nie traci jednak optymizmu i ani na chwilę nie wątpi, że wszystko się ułoży.

Niedawno opublikowała filmik, na którym tańczy pierwszy raz od ponad roku. Zachwycona w futrzanych klapeczkach szaleje na parkiecie. Jednak Królowa ma jeszcze jedno marzenie – chciałaby móc znowu nosić szpilki, które kocha. Na najnowszym zdjęciu dała wyraz tęsknocie.

Dagmara Kaźmierska w pięknych butach

Kaźmierska obecnie przebywa na wakacjach w Sopocie. To stamtąd zachwyciła fanów zdjęciem w obłędnej białej sukience. Wygląda jak gwiazda z Hollywood. Jej fani są oczarowani. Jednak ona roztkliwia się nad butami, w których pozuje.

Kiedy ja będę mogła już latać w tych moich piórach ? Narazie mogę tylko na nie patrzeć. Kto kocha szpilki łapka w górę. Takie cuda tylko w @icequeendesign – napisała.

Wiadomo, że żeby wrócić do pełni formy i móc znowu cieszyć się pełną swobodą w wyborze obuwia, Kaźmierska jeszcze musi trochę poczekać. Póki co możemy podziwiać jej pierzaste szpileczki. Gdzie i za ile można takie kupić? Na stronie sklepu IceQueen znajdziecie je w zakładce Exclusive, są dostępne w dziennej i wieczorowej wersji, model nazywa się Aruba i kosztuje 490 złotych.

Obserwujący Dagmary nie tylko zachwycili się jej wyglądem i bucikami, ale także dodają otuchy swojej idolce, pisząc, że to już ostatnia prosta i zatańczy w tych swoich piórach.


Dagmara Kaźmierska - buty

Dagmara Kaźmierska - buty

Dagmara Kaźmierska - buty

Dagmara Kaźmierska - buty

Dagmara Kaźmierska - buty IceQueen Aruba

Dagmara Kaźmierska - buty IceQueen Aruba

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×