Szukaj

Dagmara Kaźmierska zszokowała fanów. Nikt nie wiedział o jej krytycznym uzależnieniu

Dagmara Kaźmierska przyznała się do swojego nałogu. Od czego była uzależniona Królowa życia? Sekret gwiazdy właśnie ujrzał światło dzienne.
Dagmara Kaźmierska - od czego była uzależniona?

Dagmara Kaźmierska - od czego była uzależniona?

Dagmara Kaźmierska, to jedna z popularniejszych gwiazd programu Królowe życia, której losy z zainteresowaniem śledzą tysiące fanów w całej Polsce. Widzowie nie tylko chętnie oglądają nowe odcinki z jej udziałem, ale także obserwują media społecznościowe gwiazdy i oglądają z nią wywiady w roli głównej.

Kaźmierska od niedawna odsłania kulisy swojej przeszłości. Okazuje się, że była ona nie mniej barwna niż jej obecne życie. Królowa opowiedziała już o pobycie we więzieniu, swoim pierwszym mężu, a także pracy sprzątaczki. Niedawno zdradziła sekret, który był niemniej szokujący niż poprzednie wyznania.

Dagmara Kaźmierska o swoim nałogu. Od czego jest uzależniona?

Kaźmierska przyznała się do nałogu, w którego sidła wpadła. W programie Wirtualnej Polski – W łóżku z Oskarem wyznała, że przez laty była uzależniona od hazardu. Grała bardzo dużo, nie zawsze jednak notowała zyski:

K*rwa, ale mnie pociągły. Straszne to było. Ale dobrze wszystko, już mam za swoje i już bym nie wrzuciła nigdy. Już nie jestem frajerem. Już bym w maszynę nie wrzuciła pieniędzy. Ale kiedyś po trzy doby od maszyny nie schodziłam.

Dagmara Kaźmierska w sukience niemieckiej marki

Dagmara Kaźmierska w sukience niemieckiej marki. Gdzie można ją kupić i ile kosztuje ten wspomniany model?

Okazuje się, że Dagmara miała swoje maszyny, przegrana nie była dla niej więc aż tak bolesna. Z nałogu wyleczyła się dopiero w momencie, w którym trafiła do więzienia. Od tego momentu już nie ryzykuje pieniędzy:

Ja popadłam w hazard. Jakoś na szczęście z góry zrobili tak, że człowiek na chleb jeszcze ma, że wszystkiego nie przepuścił. Przez ten zły czas, co mnie nie było, to przestałam grać, a gdy wyszłam, to już nie grałam – mówiła w wywiadzie.

Spodziewaliście się takiego wyznania?

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska zalana łzami o śmierci bliskiej osoby. Królowa Życia podzieliła się smutną wiadomością


Dagmara Kaźmierska w różowej sukience na plaży

Dagmara Kaźmierska w różowej sukience na plaży

Dagmara Kaźmierska i Paweł Jaglarz

Dagmara Kaźmierska i Paweł Jaglarz

Dagmara Kaźmierska robi makijaż

Dagmara Kaźmierska robi makijaż

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×