Szukaj

Dagmara Kaźmierska świętuje urodziny. Prezent od Conana raczej jej nie ucieszy. „Zabijesz mnie za to”

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska w poniedziałek 12 kwietnia świętowała urodziny. Syn przygotował dla niej niespodziankę, która Królowej życia może nie przypaść do gustu. A przynajmniej tak sugeruje Conan.

Bez wątpienia Dagmara Kaźmierska jest największą gwiazdą hitu TTV Królowe życia. Wyraziste stylizacje i barwna osobowość sprawiły, że celebrytka doczekała się rzeszy wiernych fanów. Z niecierpliwością śledzą oni odcinki z jej udziałem, obserwują też jej profile w social mediach. Na Instagramie ma już ponad 1 milion followersów.

Kaźmierska niemal w każdym poście, zaraża optymizmem i dobrą energią. Chociaż z reguły tryska radością, w jej biografii nie brakuje mrocznego wątku. Gwiazda Królowych życia, zanim stała się rozpoznawalna, spędziła kilka miesięcy w więzieniu. Niedawno zwierzyła się, że gdyby mogła cofnąć czas, obrałaby inną drogę:

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia – napisała w jednym z postów na Instagramie.

Co Dagmara Kaźmierska dostała od Conana na urodziny?

Ile lat ma Dagmara Kaźmierska? W internecie na ten temat można znaleźć sprzeczne informacje. Wikipedia podaje, że Królowa życia przyszła na świat w 1975 roku. Z kolei nazwa jej konta na Instagramie @queen_of_life_77 sugeruje rocznik 1977. Można też trafić na informację, że urodziła się w 1968 roku.

Chociaż rok urodzenia Kaźmierskiej nie do końca jest oczywisty, to wiadomo, że Dagmara przyszła na świat 12 kwietnia. Z tej okazji jej syn Conan przygotował niespodziankę. Opublikował w sieci ich stare, niekoniecznie korzystne dla matki zdjęcie. Uwagę przykuwa skwaszona mina roztańczonej, ubranej w góralski strój Dagmary.

Zdrowia mamusiu i niech się farci. Kocham Cie najmocniej na Świecie @queen_of_life_77.

Chociaż Kaźmierska nie zareagowała na wpis syna, ten nie pozostawił wątpliwości, że upubliczniona fotografia nie przysporzy matce powodów do radości.

Zabijesz mnie za to zdjęcie, wiem.

Czego życzycie Królowej życia w jej 55., 46. lub 44. urodziny?

Zobacz też: Kaźmierską poniosło w Prima Aprilis. Fani od razu wyczuli, że są wkręcani: „Dobre zagranie”


Dagmara Kaźmierska: urodziny. Niespodzianka od Conana

Dagmara Kaźmierska: urodziny. Niespodzianka od Conana

Dagmara Kaźmierska i Conan w teledysku disco-polo

Dagmara Kaźmierska i Conan w teledysku disco-polo

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×