Conan dosadnie podsumował swoją mamę. Ukochany syn wyjawił całą prawdę o Dagmarze Kaźmierskiej. Oj, może zaboleć!

Dagmara Kaźmierska i Conan

Dagmara Kaźmierska i Conan

Dagmara Kaźmierska ponad wszystko kocha swojego jedynego syna, Conan. Jedynak w gorzki sposób podsumował cechy swojej mamy. Po takiej rekomendacji trudno jej będzie zawierać nowe znajomości. 

Dagmara Kaźmierska ma za sobą trudną przeszłość, o której nie boi się mówić. Celebrytka spędziła czternaście miesięcy za kratkami za sutenerstwo. Jak ujawniła w programie Kuby Wojewódzkiego, chociaż nauczona doświadczeniami z przeszłości miałaby szansę zarobić fortunę, teraz nie zdecydowałaby się na żaden z zakazanych prawnie czynów. Tęsknota za synem, Conanem, była zbyt silna:

Była bardzo duża tęsknota za Conanem. I teraz jest tak, że gdybym mogła zarobić miliony dolarów, to nigdy bym już nic nie zrobiła, żeby trafić do kryminału. Dla mnie resocjalizacją była rozłąka z bliskimi. Bo gdy masz dobre, fajne życie na wolności, masz kochającą rodzinę. I nagle cię tego pozbawiają, to jest najgorsze, co może być — komentowała Kaźmierska.

Dagmara trudną przeszłość już dawno zostawiła za sobą i znalazła swoje miejsce w show-biznesie. Przełomem w życiu właścicielki butiku odzieżowego był udział w programie Królowe życia. W reality show pokazywała swoją codzienność, co sprawiło, że doczekała się sporego grona fanów. Jej profil w social mediach obserwuje ponad milion internautów. Tam każdego dnia mogą oni liczyć na nowe treści, zwłaszcza teraz gdy lubiany program zniknął z anteny TTV.

Dagmara Kaźmierska wyznała prawdę o sobie

Dagmara przed swoimi fanami nie ma zbyt wielu tajemnic. Od początku nie ukrywała, że ma za sobą niechlubną kryminalną przeszłość i pobyt w więzieniu. Wspomnienia z tego okresu opisała już w dwóch książkach. Gwiazda wiedzie obecnie życie z dala od problemów, a największą dumą jest dla niej syn Conan, który jest studentem trzeciego roku medycyny.

On również prężnie działa w social mediach. Dla swojej mamy niestety nie jest zbyt łaskawy i stwierdził, że traci ona przy bliższym poznaniu, co przekazała Królowa życia. Nie zamierzała się jednak obrażać, ale zgodziła się ze słowami jedynaka.

Dlatego jak mówi mój syn: „Mamo, niestety tracisz przy bliższym poznaniu” – przekazała.

Wszystko opatrzyła nagraniem z jednego z odcinków reality show. Tam właśnie wyznała wszelkie swoje wady i niepohamowaną miłość do słodyczy.

Jestem śmierdzącym leniem, kocham słodycze i mam po prostu słąbą wolę – mówi na wideo, które wrzuciła do sieci Dagmara.

Trzeba przyznać, że to osobliwe połączenie cech charakteru, ale fani pokochali Dagmarę ze wszystkimi jej wadami. Takie szczere wyznania ani trochę ich nie zniechęcają.


Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Komentarze

 • GośćWK pisze:

  Ja w stu procentach zgadzam się z Panią Anną🤗🤗🤗

 • hej ha na pełne morze... pisze:

  Za życie z drugą osobą płaci się, ale to nie są pieniądze. Skoro, Dagmaro, masz keszu jak w Marrakeszu to… rozsądni z lupą do Ciebie będą podchodzić. Bo twoje „wyluzowanie” jest do rozczytania. Odsłania cię bardzo,za bardzo. Jesteś jak pirat.. powinnaś zagrać w filmie akcji😁

 • Gość Toja pisze:

  Taka jest smutna prawda Dagmaro. Zrażasz do siebie swoją hałaśliwoscią, lenistwem i udawaniem damy. Mało dajesz, dużo chcesz i zwykle nie jesteś zadowolona . Więc po co się facet ma starać?

  • Gośćanna pisze:

   Dagmara sama to o sobie powiedziała dawno, dawno temu, że traci przy bliższym poznaniu. Nic nowego. I właśnie za to ją lubię, za krytyczne podejście do siebie i że nie udaje nikogo!!! A już na pewno nie damy

 • Gość pisze:

  Co Conan ma do swojej Matki? Dziecko, które nie szanuje Matki jest jej nie godne. Dagmara olej wszystko. Żyj 👍👌🖐️

  • Anna pisze:

   Conan bardzo szanuje i kocha swoją matkę. To naprawdę wspaniały, dobrze wychowany, mądry chłopak. Powiedział mamie prawdę, w sposób żartobliwy. Dagmara w pełni się z tym zgadza.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×