Szukaj

Dagmara Kaźmierska i jej syn spotkali się z prezydentem: „Jego słowa były miodem na moje styrane serce”

Dagmara Kaźmierska i Conan

Dagmara Kaźmierska i Conan

Dagmara Kaźmierska i jej syn wybrali się na wakacje. Gwiazda podczas podróży spotkała się z prezydentem. Tym faktem podzieliła się w social mediach. O czym rozmawiali?

Dagmara Kaźmierska, to jedna z najbardziej charyzmatycznych bohaterek reality-show Królowe Życia. Widzowie natychmiast pokochali ją za optymizm i ogromną radość życia. Uczestniczka programu nie ma przed widzami żadnych tajemnic. Chętnie chwali się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Milionowa publiczność pokochała jej naturalność i bezpośredniość, jaką epatuje nie tylko w programie, ale i poza nim. Dagmarze na pewno nie można odmówić kreatywności i pomysłu na siebie.

Dagmara powoli wyrasta też na gwiazdę social mediów. Jej konto na Instagramie obserwuje prawie milion fanów. Jest to wynik, jakiego mogą pozazdrościć jej czołowe aktorki czy piosenkarki. Każdy nowy post zyskuje tysiące wirtualnych serduszek i tyle samo komentarzy. Na profilu celebrytka udostępnia wiele zdjęć, pokazując swoje królewskie życie. Na wielu z nich towarzyszy jej syn Conan, z którym jest bardzo zżyta. Widzowie doskonale znają go z reality show, w którym gwiazdą jest jego mama. Dzisiaj na profilu młodego mężczyzny pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje ze swoją mamą i prezydentem.

Dagmara Kaźmierska spotkała się z prezydentem

Dagmara Kaźmierska i jej syn Conan wiodą naprawdę luksusowe życie. Gwiazda reality show i jej jedynak postanowili wybrać się wspólnie na wakacje. Na pokładzie samolotu spotkali nieoczekiwanego gościa. Okazało się, że zajmują fotele obok Lecha Wałęsy. Wszytko oczywiście uwiecznili na zdjęciach, które opublikowali w social mediach.

Spotkanie z Panem Prezydentem 🙂

View this post on Instagram

Spotkanie z Panem Prezydentem 🙂

A post shared by Conan Bestia Kaźmierski (@conanbestia) on

Fotografię na swoim profilu udostępniła także Dagmara. Wzbudziła tym ogromne zainteresowanie swoich fanów, którzy natychmiast zaczęli zadawać mnóstwo pytań.

Pogadałaś o tym Internecie? – zapytał jeden z fanów.

Królowa życia odpowiedziała dosyć tajemniczo.

O czym innym. I jego słowa były miodem na moje styrane serce – odpowiedziała Dagmara

Podobnie, jak obserwatorzy Dagmary jesteśmy ciekawi, o czym rozmawiała z Lechem Wałęsą.


Dagmara Kaźmierska i Lech Wałęsa

Dagmara Kaźmierska i Lech Wałęsa

Dagmara Kaźmierska i Lech Wałęsa

Dagmara Kaźmierska i Lech Wałęsa

Dagmara Kaźmierska z mamą Romą i synem Conanem

Dagmara Kaźmierska z mamą Romą i synem Conanem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×