Szukaj

Królowa życia wyszła od lekarza i przeżyła szok. Wszystko nagrała. Fani zdziwieni razem z nią: „Należy się”

Brat Dagmary Kaźmierskiej dołączył do show

Brat Dagmary Kaźmierskiej dołączył do show

Dagmara Kaźmierska została zaskoczona po wizycie u dentysty. Takiej niespodzianki się nie spodziewała. Internauci zdziwieni razem z nią. Zobaczcie wideo.

Dagmara Kaźmierska wybrała się na wizytę do dentysty. Kiedy wyszła z gabinetu, przeżyła prawdziwy szok. Takiej niespodzianki się nie spodziewała. Wideo ze zdarzenia opublikowała na swoim Instagramie. Jej obserwujący są zaskoczeniu tak samo jak ich idolka. Zobaczcie.

Dagmara Kaźmierska zaskoczona niebywałą niespodzianką

Dagmara Kaźmierska może się pochwalić już prawie milionem obserwujących na Instagramie. To dla nich są jej posty, w których relacjonuje swoją codzienność. Popularność, która zyskała w programie Królowe życia, procentuje masą fanów. Jest uwielbiana za szczerość aż do bólu, zaraźliwy optymizm i mądrości życiowe, które wygłasza, używając powiedzonek.

Dagmara dorobiła się statusu gwiazdy i nawet Kuba Wojewódzki pokusił się, żeby zaprosić ją do swojego słynnego talk-show. Tam bez ogródek po raz kolejny rozliczyła się ze swoją niezbyt, trzeba to przyznać, chlubną przeszłością. Powiedziała, że nie wróciłaby do tego za żadne skarby, bo tęsknota za synem była dla niej największą karą.

Była bardzo duża tęsknota za Conanem. I teraz jest tak, że gdybym mogła zarobić miliony dolarów, to nigdy bym już nic nie zrobiła, żeby trafić do kryminału. Dla mnie resocjalizacją była rozłąka z bliskimi. Bo gdy masz dobre, fajne życie na wolności, masz kochającą rodzinę. I nagle cię tego pozbawiają, to jest najgorsze, co może być. A jak sobie tak żyjesz, jak tak sobie pójdziesz, to masz przynajmniej lekarza, żarcie podadzą… Możesz przeżyć.

Kaźmierska nie straciła jednak rezonu i ułożyła sobie życie tak, jak chciała. Teraz pławi się w luksusach, Może dbać o zdrowie i urodę.  Po wizycie w gabinecie stomatologicznym spotkała ją niespodzianka. To kolejny dowód na to, że ma wielu fanów. Czekał na nią ogromny bukiet czerwonych róż. Na wideo, które opublikowała widać, że jest bardzo zaskoczona.

UWIELBIAM NIESPODZIANKI. Dziękuję z całego serca. Tyle, że nie wiem komu dziękować. Wychodzę z kliniki , a tu …Mam nadzieję, że darczyńca się kiedyś ujawni. Wam Kochane Kobietki też takich niespodzianek w tym trudnym czasie życzę – napisała.

Nie mniej od niej zdziwieni są jej fani, piszą jednak, że należy się, a także spekulują, kto zafundował tę niespodziankę.

  • Chyba Jacenty odpalił I wyciagnal tego weza z kieszeni!
  • Piekny ten bukiet ale wcale sie nie dziwie tak wspaniale i piekne kobiety zasluguja na takie rzeczy.
  • Piękna niespodzianka. Dużo uśmiechu, radości i więcej takich niespodzianek życzę – piszą.

Nie da się ukryć, że każda kobieta byłaby zaskoczona i niezmiernie zadowolona, jakby otrzymała taki piękny bukiet.


Dagmara Kaźmierska dostała bukiet kwiatów

Dagmara Kaźmierska dostała bukiet kwiatów

Dagmara Kaźmierska o stroju na pogrzeb

Dagmara Kaźmierska o stroju na pogrzeb

Dagmara Kaźmierska - premiera

Dagmara Kaźmierska - premiera "Pętli" Patryka Vegi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×