Dagmara Kaźmierska świadkiem sceny, która złamała jej serce. „Do czego to doszło?!”. Teraz prosi fanów o pomoc

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska zwróciła się z ważną prośbą do fanów. Celebrytka była świadkiem niesamowicie trudnej sytuacji. Na własne oczy zobaczyła, czym jest ubóstwo. O co prosi fanów?

Dagmara Kaźmierska to jedna z najpopularniejszych gwiazd w show-biznesie. Na salony wkroczyła zupełnie przypadkiem, ale z wielką pompą. Została jedną z bohaterek programu Królowe życia. W reality show chętnie pokazywała przed kamerami, jak wygląda jej codzienność i nie szczędziła najbardziej intymnych szczegółów z życia. Nie miała też oporów przed tym, by zwierzyć się z trudnej i dosyć mrocznej przeszłości. Długi czas spędziła w więzieniu i dokładnie wie, jak to jest zaczynać wszystko od nowa.

Celebrytka zyskała niesamowitą popularność, a wszystko przełożyło się też na spore zasięgi w sieci. Dagmara prowadzi własny butik odzieżowy, a dzięki temu, że jest rozpoznawalna, na brak klientów nie może narzekać. Kaźmierska sławę potrafi wykorzystać w słusznej sprawie. Właśnie zaapelowała do swoich odbiorców.

Dagmara Kaźmierska prosi  fanów o pomoc. Co się stało?

Dagmara sympatię widzów zaskarbiła sobie dzięki szczerości i bezpośredniości. Bohaterka reality show nigdy nie owija w bawełnę i zawsze mówi to, co myśli. Jej szczerość i bezpośredniość podbiła serca fanów formatu, który stał się hitem w TTV. Nie bez znaczenia jest też jej poczucie humoru i pozytywna energia, którą zaraża wszystkich dookoła.

Kaźmierska jest bardzo aktywna na Instagramie i codziennie wrzuca na swój profil nowe publikacje. W social  mediach obserwuje ją już ponad 1,1 mln fanów, co stanowi jeden z lepszych wyników w show-biznesie. Gwiazda postanowiła wykorzystać sławę w słusznej sprawie i zamieściła w sieci przejmujący apel. Opowiedziała o zdarzeniu, które złamało jej serce. Przejeżdżając przez miasto, spotkała starszego i schludnie ubranego pana, który grzebał w śmietniku. Zatrzymała samochód i zapytała, co się stało. Starszy pan przyznał, że szuka jedzenia.

Zrobiłam, co należało zrobić, powiedziałam: niech pan idzie na zakupy – sugerując, że wręczyła mu pieniądze.

Zaapelowała też do swoich odbiorców. Wspomniała o tym, że pomagamy sąsiadom zza wschodniej granicy i to zasługuje na pochwałę, ale nie można zapominać o polskich seniorach, którym żyje się coraz gorzej.

Idą coraz gorsze czasy, to wszyscy wiedzą. […] Wszyscy jesteśmy skoncentrowani na naszych sąsiadach, na pomocy dla nich i to jest wszystko super, ale dlatego o tym mówię, żebyście nie zapominali o starszych ludziach, pomóżcie. Naprawdę nie zapominajmy o naszych seniorach, bo do czego to doszło, żeby ludzie po śmietnikach grzebali. To jest niebywałe, to jest szok, strasznie przykre i smutne – mówiła w relacji.

Nie ma się co dziwić Dagmarze, ponieważ zdarzenie, którego była świadkiem, jest naprawdę przejmujące. Trudne czasy sprawiły, że seniorzy mają problemy nawet z takimi podstawowymi potrzebami, jak zakup żywności.


Dagmara Kaźmierska w nowej fryzurze | fot. Instagram.com/queen_of_life_77/

Dagmara Kaźmierska w nowej fryzurze | fot. Instagram.com/queen_of_life_77/

Dagmara Kaźmierska bez sztucznych rzęs

Dagmara Kaźmierska bez sztucznych rzęs

Dagmara Kaźmierska bez sztucznych rzęs

Dagmara Kaźmierska bez sztucznych rzęs

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×